До дня Матері

12 травня, 15:34   0110

У свіжому випуску газети ми торкаємось цієї теми материнства. А саме – пишемо історії матерів, які захищають права своїх неповнолітніх дітей. Бо хто ж як не мама?

Перша історія – про покарання у дитсадку. Чи нормально це – карати дитину, зачиняючи її у туалеті, коли вся група іде на прогулянку? Або давати ляпаси, змушувати сидіти нерухомо, коли інші граються? А ставити діагноз «гіперактивність» просто так, без проведення дослідження? У цьому ми вирішили розібратись на конкретному прикладі з життя дитсадка, де дві мами заявили про знущання над їхніми дітьми. До речі, не всі батьки виступили проти виховательки, є й такі що підтримують її. Детальніше – читайте у темі номера.

Друга історія – про уже старшу дитину. У семикласника контролер у автобусі забрав посвідчення на безкоштовний проїзд і звинуватив хлопця в тому, що воно фальшиве. Пізніше виявилось, що проблема була у неякісно поставленій печатці на проїзному, які видають у рамках міської програми «Турбота». Тож документ швидко замінили, але від того чи стане легше хлопцеві, якого публічно ганьбили в присутності інших пасажирів? І чи відповість за це контролер, який замість того, щоб викликати міліцію (фальшування документа – це злочин) та матір хлопця – тобто вчинити так, як того вимагає закон, просто принизив пасажира і пішов. Детальніше – на сторінці 6.

14 травня українці святкуватимуть День матері. Материнство – тяжка праця, яка може дати чудовий результат. Саме мами (хай простять мене люблячі тата) мають найтісніший емоційний зв'язок з дитиною. Саме на мамах лежить найбільша відповідальність забезпечити своїм чадам щасливе, спокійне дитинство, закласти у їхні голови основні моральні принципи, якими діти керуватимуться у дорослому житті, дати дітям впевненість і віру у свої сили. Тож давайте скажемо нашим мамам за це «Дякую». І 14 травня для цього чекати зовсім не обов’язково.

Дякую, мам!

12 травня, 15:34 110

Щоб писати коментарі

Авторизуйтесь