День 34-37, 26-29 липня 2017

05 серпня, 16:38   072

Далі буде щось схоже на історію з київськими буднями: мало пригод, мало чогось нового, один суцільний Житомир. Тому, хто чекає пригодницьких постів – чекайте 30 липня, а поки… Житомир.

Як каже Галина Ткачук, ранок почався десь об 11 ранку, бо подушка не відпускала. Поїли, поспілкувались, пішли гуляти Житомиром. Ну що про нього сказати? Житомир як Житомир. Хто не знає – велкам : )
Місто, в якому, в порівнянні з Полтавою, мало реклами, мало мафів на пішохідній вулиці, мало магазинів з пивасіком на розлив, начебто менше ломбардів. Тут якось прослідковується зв’язок між кількістю ломбардів і магазинів з пивом, але це мої думки. Є невеличкі парки, сквери, в яких молодь тренується до музикальних виступів, є навіть парк із здоровенним літаком! Ті ж самі невеличкі заклади харчування, великі торгові центри з тими ж брендами. Все, як у звичайного міста на пару сотень тисяч жителів.

Цікавинки міста, які я помітив.
Мені сподобалась водонапірна вежа. Вона була закритою років 30, а зараз вирішується, що за заклад буде всередині. Поруч з нею є затишне кафе з авторськими десертами, в якому є гойдалки : )
Є цікавий двоповерховий заклад «Портал», в якому дуже кльовий інтер’єр і екстер’єр.
Бачили в межах міста будинок, в якому запасають сіно для худоби.
Є аналог полтавської альтанки, вона хоч і підсвічується вночі, але занадто прямолінійна.
Також в Житомирі є дуже креативні люди, які знаходять і бажають повернути окуляри.

З собаками якось не дуже скаладалось. Той пес, що живе у Галі виявився злюкою. Під час однієї прогулянки нам порадили не підходити до цуценят, бо їхня мама дуже підступна і не бажає підпускати когось до своїх дітлахів. Єдина собака, яка більш менш була нормальною, і та під кінець поглажування психонула і пішла геть.

Весь час був спрямований на написання постів і чекання завершення дощу. Це був веселий час : )

Якось давно я вже зрозумів, що в мандрах хоч і є прекрасні моменти пов’язані з природою і архітектурою, але все ж головну роль і цінність відіграють люди.
З Галинкою відразу склалась розмова. Було про що поспілкуватись, що обговорити. Весела і світла дівчина.
Коли я писав\намагався писати пости, вона плела французке мереживо технікою «фріволіте». Згодом і мене підсадила на цю справу і сказала, що в мене непогано виходить. Напевно підбадьорювала.
Я, в свою чергу, постарався навчити її простенькій мелодії на сопілці.
Дуже зрадів, коли дізнався, що вона також полюбляє КВН. Влаштували вечір спогадів улюблених команд. Не багато у мене друзяк, які так захоплювались цією весолою грою. Та ж ситуація склалася з Лігою Сміху, передивилися багацько номерів.
Ще Галя полюбляє комп’ютерні ігри. Але не просто просиджувати там час, а досліджувати з точки зору 3Д моделювання, яким вона і займається на «повному фрілансі».

В Житомирі я відкрив для себе вареники з вишнями та сметаною. Не знав що сказати, коли до солодких вареників з ягодами мені запропонували сметану. Я такого ще не їв, але для того і поїхав, щоб спробувати щось нове і пізнати Україну.

Зараз от сиджу і думаю, що б оце ще написати, а нічого в голову не лізе, бо нічого дуже цікавого не відбувалось. Сидіти на одному, хоч і гарному місці – воно то добре, але я розпочав цю подорож для відкриття чогось нового. Тому нарешті дочекавшись завершення проливних дощів, поповнивши запаси продуктів, написавши всі пости, я вирушаю в путь.

До нових зустрічей : )

Статистика
---------------------
Проїхав за день 2268 + 0 = 2268км

Покупався в річках --1.Красна. 0.Айдар. 1.Деркул. 2.Борова ріка. 3.Сіверський Донець. 4.КазеннийТорець. 5.Блакитні озера. 6. о.Гарячка, о.Солоне. 7.Середня Балаклейка.8.Лопань. 9.Уди. 10.Мерчик. 11.Котелівка. 12.Ворскла. 13.Свинківка. 14.Коломак.15.Гоголівський став. 16.Псел. 17.Хорол. 18.Сула. 19.Удай. 20.Гнила Оржиця,Супій. 21.Трубіж. 22.Дніпро. 23.о.Бучак. 24.о.Ярок. 25.Красна. 26.ванна.27.ванна. 28.Сіверка. 29.Десенка. 30.Котурка. 31.Здвиж. 32.Дубовець. 33.Коростишевський кар’єр. 34-37.ванна.

Більше фото  на: https://www.facebook.com/neviusdisc?fref=pb&hc_location=friends_tab&pnref=friends.all

 

#вздовжUA #вишиваний_шлях #vzdovjUA #велоУкраїна#Україну_на_велосипеді #велоцентр_Полтава #Top_Rope #TopRope#velocentr.pl.ua

 

Технічний партнер: http://velocentr.pl.ua/

Партнер по спорядженню: https://toprope.com.ua

05 серпня, 16:38 72

Щоб писати коментарі

Авторизуйтесь