7 книг для жінок, які надихають творити

09 лютого, 12:57   0165

Сьогодні хочу поділитися особистим списком літератури для жінок.

Ці книги прийшли до мене не за один день. Деякі читати виявилося складно, смакувала їх, як вишукане вино. Вони відкривали щось глибоке та важливе всередині, зцілювали душу. Інші - стали робочим інструментом, який допомагає організувати час і простір. Або надихає на творчість та нові проекти. 

Мої 7 книг для жінок, які варто прочитати 

1. Кларисса Пінкола Естес «Та, що біжить з вовками. Жіночий архетип в міфах та сказаннях» .

Всередині кожної жінки живе первозданна істота, яка наповнена добрими інстинктами, віковою мудрістю та жагою до творчості. Але ця істота – Дика Жінка, знаходиться на межі вимирання. Авторка більше 20 років практикує психоаналіз Юнга і досліджує міфи різних культур. Вона демонструє, як можна відродити істинний Дух Жінки за рахунок «психоархеологічних розкопок» в жіночій підсвідомості.

2. Даріо Салас Соммер «Чи існує жінка?»

Не може бути, що у жінки є тільки два сценарії самореалізації – стати мамою або наслідувати чоловічу роль. Якби це не було складно, потрібно відкрити третій шлях – свідомий та вільний індивідуальний розвиток.

3. Катерина Михайлова «Я в себе одна або веретено Василіси»

Книга допомагає подивитися на своє життя по-новому. В ній описаний досвід роботи психологічних груп, біль та відчай, придушені емоції. А ще надзвичайно цікаво розкриті гендерні міфи та їх вплив на життя жінки в розрізі «жити зараз».

4. Наомі Вульф «Вагіна. Нова історія жіночої сексуальності».

Кожна жінка, яка познайомиться з цією книгою, має шанс зрозуміти гендерну природу та власну індивідуальність. Адже вагіна – це не просто плоть, це невід’ємна частина нервової системи жінки і в кінцевому результаті – частина свідомості. Те, як жінка сприймає свою вагіну, формує її бажання та можливості, допомагає або заважає її реалізації в соціумі.

5. Світлана Гончарова «7 заповідей організованої мами».

Книга-інструмент, яка допомагає ефективно планувати будні, встигати більше і при цьому бути наповненою та щасливою мамою.

6. Ошо «Про жінок»

Жінці потрібно знайти в своїй душі відповіді. Тоді її чекає внутрішня гармонія з собою та світом. Жінки та чоловіки не рівні, але й не різні. Вони унікальні! І тільки зустріч двох унікальних істот створює щось чудесне.

7. Людмила Петрановська «Selfmama.

Лайфаки для працюючої мами» Жінці весь час доводиться обирати – діти чи робота? Але можна й не обирати, а встигати все. У книзі зібрані робочі рекомендації від відомого психолога Людмили Петрановської. 

Якщо тема ресурсного та гармонійного материнства вам цікава, запрошуємо 16 лютого на безкоштовний вебінар "Як побороти почуття провини мамі, для якої важливо працювати"

09 лютого, 12:57 165

Щоб писати коментарі

Авторизуйтесь