ТОП-4 нетривіальні серіали з неочікуваною розв’язкою

27 лютого, 17:20   0119

Я люблю дивитися серіали, але не російські чи турецькі (хоча в останніх картинка красива), де головна героїня свята і божа – сама доброта, а навколо всі злі і бездарні заважають їй нарешті возз’єднатися з прекрасним принцом. Мені до вподоби британські та американські серіали, швидше детективні, де є головоломка, де кожна серія тримає в напрузі, де намагаєшся здогадатися, хто ж головний зловмисник, чому сталося саме так, як герої викрутяться із ситуації, що їх підштовхнуло на такий крок? Тож, якщо ви також прихильники якісних добротних серіалів, до вашої уваги ТОП-4 моїх улюблених, які я подивилася останнім часом.

«Яблуневий двір»

Країна: Велика Британія

Жанр: драма, трилер

У центрі сюжету жінка середніх років Івон Кармайкл. Вона доволі успішний вчений, щаслива у шлюбі, має двох дорослих дітей. Щоправда, згодом виявляється, що чоловік має якусь незрозумілу інтрижку з молодою колегою, яка раптом серед ночі з’являється на порозі їхнього дому, в сина проблеми із психічним здоров’ям, а донька несподівано оголошує батькам, що вагітна. Та попри все Івон живе спокійним і розміреним життям, щодня ходить на роботу одним і тим же шляхом, обідає в одному місці, час від часу зустрічається з подругою.

Одного разу несподівано в її житті з’являється він – загадковий, вродливий, галантний красень. Івон абсолютно нічого про нього не знає,чоловік лише натякає, що працює на секретну британську службу. Незнайомець притягує жінку, немов магніт і між ними швидко спалахує пристрасний роман, який вони, звісно, від усіх приховують.  Секс у ризикованих місцях, конспіративні квартири, постійне оглядання коханця на камери – все це щомиті приводить Івон до фатальної розв’язки.

«Бродчерч» ( «Убивство на пляжі»)

Країна: Велика Британія

Жанр: детектив, драма, трилер

Режисери відзняли три сезони серіалу, кожен наступний є продовженням попереднього, але в кожному є нове розслідування.

Маленьке сонне містечко в Англії на березі моря, де життя тече спокійно без бурхливих вод, доки одного ранку на березі моря не знаходять тіло одинадцятирічного хлопця. Місто налякане: хто міг убити дитину? Місцева поліція, яка вже давно не розслідувала жодного вбивства діє не досить професійно. Лише амбітна Еллі Міллер, яка щойно вийшла з декретної відупстки, докладає максимум професійних зусиль, щоб знайти убивцю хлопчика. От, щоправда, її методи кардинально розходяться з методами похмурого і зазнайкуватого детектива Алека Харді, якого нещодавно прислали до Бродчерча та ще й дали посаду, про яку так довго мріяла Еллі. Поступово двоє поліцейських знаходять спільну мову, а ретельно приховані таємниці жителів міста лопаються, як гнійники. Та й сам новоприбулий детектив має таємницю і не вельми добру репутацію, адже недарма його з Лондона відіслали якнайдалі. Під підозрою опиняється кожен, і в першу чергу, рідні загиблої дитини. Та розв’язка виявиться неочікуваною для вас, а сюжет другого сезону взагалі непередбачуваним.

«Дієта із Санта-Кларіти»

Країна: США

Жанр: комедія, жахи ( останнє – з натяжкою).

Що буде, якщо одного ранку у вас раптом перестало битися серце, але ви жива, лише заважає сильна нудота та блювота. Саме так сталося із Шейлою, яка несподівано стала зомбі. Але вона не кусає всіх підряд, свідомо мислить, лише страшенно хоче м’яса, сирого людського м’яса. Однозначно, життя сім’ї Шейли змінюється кардинально, зрозуміло лише одне – чоловік і донька на її боці. Рідні всяко намагаються допомогти Шейлі, адже розуміють, що новий спосіб життя поступово її нищить. Нетривільна комедія про незвичайних зомбі пронизана чорним гумором і справжнім коханням та відданістю.

«Людина у високому замку»

Країна: США

Жанр: наукова фантастика, антиутопія, трилер, драма.

Нині на екрани вийшло вже два сезони цього серіалу і я з нетерпінням очікую третій. Серіал сподобається всім, хто любить історію, особливо не байдужий до періоду Другої світової війни.

Уявіть собі, що в найбільшій і найжахливішій війні ХХ століття перемогла нацистська Німеччина та імперіалістична Японія, які між собою поділили світ. Сполучені Штати Америки поділені на зони, в одних з яких правлять нацисти, а в інших – японці. Ще частина території неконтрольована ніким, така собі буферна зона. Минає 15 років після війни. Люди живуть у жорстокому тоталітарному суспільству, де все контролює партія. Хоча не все прекрасно в тоталітарному «королівстві», адже назріває серйозний конфлікт між японцями та німцями і час, коли може розпочатися нова війна не за горами. Більше того, у США зародився рух опору. Підпільники передають одне одному плівку з кінохронікою, на якій зображена альтернативна версія історії: нацисти та японці програли війну, перемогла армія союзників, США незалежна демократична держава. Саме таку кінохроніку передає Джуліанні її сестра Труді, член підпілля, перед смертю. Завдання Джуліанни доставити кінохроніку її творцю – Людині у високому замку. От тільки хто ця загадкова людина ніхто не знає.

У серіалі яскраво показано новий лад, поділ суспільства на багатих і « расово вищих» (звісно, це німці) та бідних і недостойних, також яскраво зображена разюча відмінність між штатами де правлять нацисти та японці.

Я прочитала критичні рецензії на серіал, проте він вартий вашого часу і уваги. Якщо ви любитель антиутопії, фільми та книги про альтернативну версію історії, то саме цей серіал не оминіть увагою. Сподобається він вам чи ні, але байдужими ви точно не залишитися.

А які серіали любите ви?

27 лютого, 17:20 119

Щоб писати коментарі

Авторизуйтесь