Що дарувати 8 березня сильній і незалежній?

05 березня, 10:52   0185

Незабаром 8 березня, день, який символізує боротьбу жінок за свої права. З радянських часів за цією датою тягнеться шлейф «свята жіночності і краси». Прийнято сипати дружинам/коханкам/знайомим/подругам/колежанкам компліменти, дарувати стандартний «восьмиберезнівськький» набір на кшталт тюльпанчик/гілочка мімози з флакончиком парфумів. Ні, я не стверджую, що дарують лише це, все таки є мужчини із фантазією. Та погодьтеся, як правило, напередодні 8 березня і в «день Х» чоловіки ошелешено бігають від квіткового магазину до магазину косметики, дорогою заскакуючи у «ювелірку». Як на мене, це просто, банально і аж ніяк не святково, а схоже на «купив подарунок, бо 8 березня треба дарувати щось». Безперечно, квіти, косметика, солодощі, побутова техніка – це чудово. Та хіба сучасна жінка, яка не гірше за чоловіків, а то і краще, розбирається в комп'ютерних технологіях; займається силовими видами спорту; робить наукові відкриття і займається купою справ, які звикли вважати чоловічими, бажає отримати 8 березня гель для душу, тюльпан чи сковорідку? Візьму на себе сміливість стверджувати, що ні. Хоча, зізнаюся, я дещо злукавила: гадаю, жінці, яка любить економити час, не буде зайвою мультиварка, кавоварка або посудомийна машина.

Щастя у дім

Нещодавно натрапила на дуже цікавий, на мою думку, проект, де жінці пропонують обрати подарунок з нагоди 8 березня. Наприклад, пропонують подарувати собі кота. Мені ідея дуже подобається, тим паче, у Полтаві проблема із безпритульними тваринами залишається актуальною, обіцяного притулку влада не збудувала. Проект із котами та стрічка у соцмережі надихнули мене скласти власний топ нетривіальних подарунків, які можна презентувати сильній, успішній, незалежній жінці.

Чому б не долучитися до згаданого вище проекту і не започаткувати такий у нашому місті? Наприклад, в соцмережах часто трапляються оголошення про те, що потрібно знайти домівку песику чи котику, можливо, серед них є і ваша чотирилапа грілочка, яка розрадить холодний березень? Якщо ж подумуєте дарувати тваринку не собі, а комусь, спершу поцікавтеся, чи доцільним буде такий дарунок.

Книга як альтернатива тюльпанам

Який би не був розкішний букет, за кілька днів він зів'яне і поїде в сторону Макухівського сміттєзвалища. Звісно, квітковий можна замінити  «продуктовим» букетом, такі зараз модні. Та якщо квіти відправляться на смітник, то «продуктовий» букет з'їсться і згадки від нього не лишиться. То чому б не подарувати замість квітів книгу? Або не одну, а букет книг? Незвично і корисно. Перед цим можна поцікавитися, якій літературі дівчина віддає перевагу; або дарувати, орієнтуючись на її професію чи хобі, тоді точно не прогадаєте! Якщо ж не хочете ризикувати, боячись обрати невдалу книгу, даруйте сертифікат в книжковий магазин. Це буде 100% попадання!

Набір інструментів

Так-так, немає чого дивуватися. Я справді кажу про «чоловічі» інструменти, такі як викрутка, молоток тощо, а не про набір манікюрного приладдя. Сучасна успішна незалежна водить авто, сама може прибити поличку чи підлампічити щось у квартирі, полагодити прикрасу, сумку чи одяг. Тож невелика коробочка із мінімальним приладдям для домашнього господарства буде як знахідка.

Засоби самозахисту

Звісно, нам приємно отримувати від коханої людини смс чи дзвінок «дай знати, коли будеш вдома». Та додати ще більше приємностей до гарних слів можна ділом, подарувавши засіб для самозахисту. Наприклад, газовий балончик чи пістолетик, в який замаскований балончик. Або потурбуйтеся про все необхідне для того, аби жінка отримала дозвіл на носіння зброї, приміром, травматичної. Не романтично, скажете ви? Дурниці! Це практично і вкотре підкреслює, що жінку поважають, турбуються про її безпеку.

Навчання

Ні, не пропоную дарувати сертифікати на курси чи тренінги типу «Як вдало вийти заміж», «101 спосіб стати бажаною», «Як навчитися розуміти чоловіків» тощо. Даруйте те, що жінка давно хотіла, та з певних причин не зробила: сертифікат на стрибок із парашутом; водійські курси; навчальні курси будь-якого напрямку (до речі, у Харкові навіть  спеціальний  сайт існує з підбірками щодо освіти СуХаРі, але упевнена, подібне і у Полтаві можна знайти); або навіть екскурсію у місто її мрії.

Яким би не був подарунок, пам'ятайте, головне, щоб він був від душі. Важливе правило: ніколи не купуйте презенти лише тому, що «прийнято вітати з 8 березня». Поцікавтеся, як жінка ставиться до цього дня, можливо, повністю ігнорує. І, звичайно, не забувайте, що для щирих подарунків не потрібно чекати особливого дня!

05 березня, 10:52 185

Щоб писати коментарі

Авторизуйтесь