Море, сонце, бабусин город та інші довгоочікувані символи відпустки, або корисне відпочивальникам і не тільки

20 червня, 17:36   0369

Як зробити так, щоб не витратити збереження на лікарські гонорари? Та легко!

Подальший текст містить анатомічні та фізіологічні подробиці. Підліткам читати!

Основні поради відпочивальникам:

1. Контрацепція.

Подбайте до відпустки. Подбайте з похибкою на сонце, алкоголь і інші руйнівники мізків і здорового глузду. Порадьтесь с гінекологом щодо безпечності. Закупіть до того, як почне діяти страховка і правила іншої країни щодо покупки лікарських засобів. І найголовніше – використовуйте! Якщо не бажаєте привезти більше сувенірів, ніж магнітики на холодильник.

2. При купанні у річці, морі, басейні, ванні, фонтані (кому як пощастить з гарячими турами) бажано:

- НЕ СТАВИТИ перед купанням тампон. Я не знаю, звідки надуло це вітром, але тампон, введений в піхву не захищає від брудної води і можливих інфекцій в тій воді. Більш того, він (тампон) активно всмоктує воду з водоймища і створює ефект місцевої ванночки з тієї ж брудної води.

- Якщо у вас менструація (тур же був дуже гарячим) а покупатись дуже-дуже хочеться, бажано вводити тампон безпосередньо за 2-3 хвилини до пірнання в воду і доставати його необхідно через 2-3 хвилини після виходу з пінного прибою. Під час наступного пірнання – маніпуляцію повторюємо згідно з попередньою інструкцією. Кількість повторювань дорівнює кількості пірнань у морські хвилі.

- Після купання у воді, якість якої вас сильно напружує не потрібно бігти спринцюватись, краще компрес на голову, яка не подумала про безпеку до пірнання. Він, правда, також не допоможе, але поки будете лежати з компресом на голові, може замислитесь над владою бажання над розумом.

- Якість води. Складне питання. Довіртесь інтуїції, нюху та засобам масової інформації, якщо водоймище знаходиться на контролі, а не викопано в кінці города вашого сусіда.

- Через воду не передаються захворювання з групи венеричних, але передаються холера, гепатит А, інфекції, що викликає ентерокок та кишкова паличка, лептоспіроз, туберкульоз і, можливо, інші. Що з цього витікає, окрім стокової труби? Що всі розповіді про інфікування герпесом або хламідіозом в ставку у бабусі – це фантастика далека від наукової. Майже всі «венеричні» інфекції НЕ ЖИВУТЬ в зовнішньому середовищі. Отже казки про сидушку унітазу - це казки.

3. Не відвідуйте в екзотичних країнах екзотичні лікувальні процедури, особливо з вагінальним введенням препаратів, грязьових тампонів, голодних п’явок, чудодійних афродізіаків. Вам ніхто нічого не зможе гарантувати, а до адекватного доктора добиратись довго і по повітрю.

4. При подорожі в закордонні місця відпочинку і гніздуванню принців, подбайте про адекватну медичну страховку. Або майте додаткову готівку для отримання якісної медичної допомоги, якщо така, не дай боже, знадобиться.

5. Якщо ви вагітні і плануєте зберігати вагітність в подальшому, повідомте про подорож лікаря, дізнайтесь про правила поведінки в літаку, термінам повернення додому. І так, ваша обмінна карта повинна полетіти з вами, а не залишитись в тумбочці у лікаря.

Гарного відпочинку!

Ваша Доктор Наташа.

20 червня, 17:36 369

Щоб писати коментарі

Авторизуйтесь