Жив-був кіт Монстр. А потім він помер

20 червня, 13:30   0292

Жив-був кіт. Звали його Монстр. А потім він помер.

Це був великий міцний котяра. Два дні тому кіт зник. Господарі його не шукали, бо Монстр не раз ходив десь потусити. Прийшов. Втомлений, млявий. Ну, його й не чіпали. Чекали, хай відпочине. Через кілька годин кіт помер. За запізнілою підозрою, через отруєння. 

Днями раніше у Полтаві стався ще такий випадок: на різних вулицях знайшли трупи кількох закатованих котів. 

Довести вину знущання над тваринами у випадках, коли бракує доказів, зібраних самими власниками тварин, складно.  Попри це, в Україні передбачено покарання у вигляді позбавлення волі до 8 років за жорстоке поводження з тваринами. Передбачається, що знущання над тваринами, вчинені із застосуванням жорстоких методів або з хуліганських мотивів, караються арештом на строк до 6 місяців або обмеженням волі на строк до 3 років. У Кодексі про адміністративні правопорушення посилюється відповідальність за жорстоке поводження з тваринами. Передбачається штраф у розмірі 200-500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (один такий мінімум – 17 гривень).

По сусідству із Монстром живе особа, з  абсолютно неадекватною та не керованою поведінкою. Невідомо, чи любить вона котів. Швидше за все, котів не любить. Тримає кілька десятків собак. І швидше за все, Монстр отруївся щурячою отрутою, зжерши або отруту, або уже отруєного щура. Невідомо, чи це було зроблено спеціально, а чи отруєння - випадковість. Складно довести чиюсь винуватість у смерті кота, бо кіт міг знайти і з'їсти отруту. 

Точно відомо, особа дуже любить намагатися напакостити усім своїм сусідам у радіусі кількох кілометрів. Тільки навряд вона знає, що увесь негатив, який націлюєш на інших, повертається до тих, хто цей негатив розповсюджує. У житті діє залізне правило: удар власної злоби б'є у рази сильніше.


20 червня, 13:30 292

Щоб писати коментарі

Авторизуйтесь