Блог брюнетки за кермом. Не поїду на автомийку

08 січня, 20:47   0257

На автомийку більше не поїду. У найближчі півроку точно. Краще вже з тряпочкою і відром сама якось.

Мені розказували страшні історії про те, що поїдеш на автомийку – твою машину щітками подряпають і не те що не відшкодують подряпини, а ще й тебе змусять платити – бо типу ж за виконану роботу. До цього я була морально готова. А до інших приколів миття авто – ні.  

Понесло мене аж на автомийку біля пологового будинку – бо там завжди є процедура покриття воском. Це був основний аргумент на користь автомийки.

Їхати вперше незнайомою дорогою увечері у час пік – це дуже специфічне задоволення – тим більше що дорога там вузька і з крутими поворотами.

А ще ж треба знати, в які ворота там вїжджати і як це робити взагалі, бо підйомні ворота-ролети на вході працівник мийки тримає вручну, як Атлант – в’їжджай побиріку, бо ща впадуть ворота і йоб…ть по твоєму авто.

Вийшла з машини – на голову капає щось зі стелі. Я розумію – це автомийка а не музей, але ж шубу майже нову шкода – невідомо який мазут на неї капає, коли буду мити авто наступного разу, вдягну робу з капюшоном.

А ще ж я приїхала туди після роботи, голодна. А чекати треба було понад годину. У кафешці тільки – кава поганенька і снікерси, а для панночок що худнуть – це катастрофа такий перекус. Я знаю, сама винна, треба було подумати про це зарані…

Те, що надворі мінус 12, а приміщення для очікування – холодне – цього я теж не знала, промерзла до кісток.

І на десерт – це ж власність Матковського! Віддала йому 340 грн((

Чи добре почистили авто – не знаю. Після годину очікування я просто хотіла, щоб мене впустили у мою машину і поїхати додому. Так, панночка вибаглива мабуть, але мити авто ще раз мені не хочеться категорично. Поїздить машина моя брудною, нічого з нею не станеться.

08 січня, 20:47 257

Щоб писати коментарі

Авторизуйтесь