Полтавським ветеранам спорту виплатять премії

10 жовтня, 16:00   0

П’ятнадцятьох полтавських ветеранів спорту – учасників Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських ігор, заслужених майстрів спорту України та СРСР, заслужених тренерів України та спорту, заслужених працівників фізичної культури та спорту, заслужених працівників освіти, майстрів спорту України та СРСР, та ветеранів спорту нагородять преміями. Дадуть по 6211,18 (шість тисяч двісті одинадцять) гривень 18 копійок.

Персональний склад тих, кого нагородять затвердили 9 жовтня, на засіданні виконавчого комітету Полтавської міської ради:

1. Михайлов Євген Олександрович – майстер спорту міжнародного класу з плавання, учасник ХІХ Олімпійських Ігор в Мехіко 1968 року.

2. Копчикова Світлана Глібівна – майстер спорту міжнародного класу з плавання, учасниця ХХІV Олімпійських ігор в Сеулі 1988 року, Чемпіонка Європи 1982 року (Інсбрук), триразова чемпіонка і рекордсменка Всесвітньої Універсіади в Японії 1985 року, нагороджена медаллю Верховної Ради Радянського Союзу «За трудовое отличие» у 1985 році та Дипломом Верховної Ради України у 1988 році.

3. Очкань Володимир Іванович – майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики, учасник ХХІV Олімпійських ігор у Сеулі 1988 року.

4. Басюк Станіслав Іванович – заслужений майстер спорту СРСР з футболу.

5. Попіневський Володимир Миколайович – майстер спорту СРСР з футболу.

6. Великий Василь Ісакович – заслужений працівник освіти, стояв у витоків розвитку плавання в м. Полтава.

7. Табакін Анатолій Іванович - заслужений тренер України з вільної боротьби.

8. Скрипнік Олександр Семенович – діючий тренер-викладач з боксу Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Олімпійські надії» Полтавської обласної ради, заслужений тренер України та Молдови.

9. Чазова Вікторія Арвидівна – ветеран спорту, заступник директора Комунального закладу «Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа №3 з плавання», яка пропрацювала в спортивному закладі 45 років.

10. Нестеровський Олександр Вікторович – ветеран спорту з гандболу, діючий тренер-викладач Комунального закладу «Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа №1».

11. Коромислов Володимир Павлович – ветеран спорту, який очолював комітет з питань фізичної культури, спорту та туризму при Полтавському міськвиконкомі з 1990 по 2006 роки.

12. Офат Анатолій Іванович – діючий тренер з волейболу Комунального закладу «Полтавська спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву №2», заслужений тренер України з волейболу.

13. Глушко Іван Тимофійович – заслужений тренер України з легкої атлетики.

14. Мандя Павло Якович – заслужений тренер України з гирьового спорту, учасник Другої світової війни.

15. Степанов Олександр Павлович – заслужений працівник фізичної культури і спорту, з 1983 року до 2000 року очолював управління з питань фізичної культури і спорту Полтавської обласної державної адміністрації.

Засідання виконкому

Читайте також: У Полтавській міськраді призначили очільницю Департаменту з питань реєстрації

Автор: Ольга Правденко

Влада 10 жовтня, 16:00

Щоб писати коментарі

Авторизуйтесь
Вибір редакції