У лікарнях Полтави перебувають семеро постраждалих від ворожої атаки

У лікарнях Полтави перебувають семеро постраждалих від ворожої атаки
22 червня 2026, 10:19   0

Станом на ранок у міських лікарнях перебувають 7 постраждалих, які зазнали травм внаслідок ворожої атаки 20 червня. П’ятеро з них – діти. Про це повідомила Катерина Ямщикова.

Троє дітей залишаються у тяжкому, але стабільному стані та перебувають під постійним наглядом медиків. Ще двоє дітей проходять лікування у травматологічному відділенні. Їхній стан стабільний, вони готуються до виписки.

Також у лікарнях міста перебувають двоє дорослих постраждалих. Їхній стан медики оцінюють як середньої тяжкості.

Міські лікарні забезпечені всім необхідним, а наші медики докладають максимум зусиль для одужання кожного пацієнта.

Ще 8 постраждалих проходять амбулаторне лікування.

Читайте також: У Полтаві після атаки пошкоджено 23 будинки: триває ліквідація наслідків

Автор: Анна Зарудська

Суспільство 22 червня 2026, 10:19

Щоб писати коментарі

Авторизуйтесь
Вибір редакції