У лікарнях Полтави перебувають семеро постраждалих від ворожої атаки
Станом на ранок у міських лікарнях перебувають 7 постраждалих, які зазнали травм внаслідок ворожої атаки 20 червня. П’ятеро з них – діти. Про це повідомила Катерина Ямщикова.
Троє дітей залишаються у тяжкому, але стабільному стані та перебувають під постійним наглядом медиків. Ще двоє дітей проходять лікування у травматологічному відділенні. Їхній стан стабільний, вони готуються до виписки.
Також у лікарнях міста перебувають двоє дорослих постраждалих. Їхній стан медики оцінюють як середньої тяжкості.
Міські лікарні забезпечені всім необхідним, а наші медики докладають максимум зусиль для одужання кожного пацієнта.
Ще 8 постраждалих проходять амбулаторне лікування.
Читайте також: У Полтаві після атаки пошкоджено 23 будинки: триває ліквідація наслідків
Щоб писати коментарі
Авторизуйтесь