Після атаки на Полтаву троє дітей залишаються у тяжкому стані
Унаслідок російської атаки по Полтаві 20 червня за медичною допомогою звернулися 16 людей, серед яких шестеро дітей. Наразі у стаціонарах залишаються семеро постраждалих, троє з них – діти у тяжкому стані. Про це повідомили під час засідання виконавчого комітету.
До ліквідації наслідків удару залучили понад 130 працівників міських служб та 10 одиниць техніки. До робіт долучилися комунальні підприємства, департаменти міської ради, Товариство Червоного Хреста України та гуманітарна місія «Проліска».
До лікарень звернулися 16 постраждалих, із них шестеро дітей. Один чоловік помер від отриманих травм.
Станом на ранок у лікарнях перебувають семеро пацієнтів. Ще вісім дорослих проходять амбулаторне лікування.
- у Першій міській клінічній лікарні лікуються двоє дорослих у стані середньої тяжкості;
- у Дитячій міській клінічній лікарні – п'ятеро дітей, троє з яких перебувають у відділенні інтенсивної терапії після операцій, ще двоє лікуються у травматології у стабільному стані.
Під час обстеження пошкоджених територій соціальні працівники вже оглянули 162 домогосподарства. Зафіксовано пошкодження вікон, дверей, стін, стель, покрівель, балконних блоків, лоджій та господарських будівель. Обстеження тривають, а звернення від мешканців продовжують надходити.
У міській раді також повідомили, що електро- та водопостачання в мікрорайоні, який постраждав від обстрілу, вже повністю відновлено.
Читайте також: У Полтаві ротвейлер напав на жінку: потерпілу госпіталізували
Щоб писати коментарі
Авторизуйтесь