У Полтавській обласній раді проголосували за склад постійних комісій: голови

01 грудня 2020, 16:35   0

На другому пленарному засіданні сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання депутати проголосували за склад та голів постійних комісії. Загалом у обласній раді 10 профільних комісій.

Із питань бюджету та управління майном – 13 депутатів – голова Лариса Босенко (ВО «Батьківщина»)

Перший заступник голови комісії:

Ігор Процай – від політичної партії «Європейська Солідарність».

Заступник голови комісії:

Руслан Телятник – від депутатської групи «Опозиційна платформа – За життя».

Секретар постійної комісії:

Віктор Кордубан – від політичної партії «Довіра».

Члени постійної комісії:

Сергій Бєлашов – від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»;

Олександр Ващенко – від політичної партії «За майбутнє»;

Оксана Винниченко – від політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»;

Володимир Куцовол – від політичної партії «Довіра»;

Фахраддін Аладдін-огли Мухтаров – від політичної партії «Слуга народу» ;

Олександр Смірнов – від політичної партії «Слуга народу»;

Вячеслав Стеценко – від політичної партії «За майбутнє»;

Андрій Удовиченко – від політичної партії «Рідне місто» .

Із питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО – 5 депутатів – голова Микола Кульчинський («Європейська солідарність»)

Члени постійної комісії:

Микола Бондар – від політичної партії «Довіра»;

Юрій Лебедин – від політичної партії «Довіра»;

Світлана Тарашевська – від політичної партії «За майбутнє»;

Ярошенко Володимир Михайлович – від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Із питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр – 5 депутатів – Сергій Савченко («Опозиційна платформа – За життя»).

Заступник голови комісії:

Олександр Олексенко – від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Секретар постійної комісії:

Василь Стасовський – від політичної партії «Довіра».

Члени постійної комісії:

Віталій Бабак – від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»;

Анатолій Попельнюх – від політичної партії «Рідне місто»;

Руслан Стройний – від політичної партії «За майбутнє».

Із питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку – 6 депутатів – голова Іван Сидоренко (ВО «Батьківщина»).

Заступники голови комісії:

Володимир Говоренко – від депутатської групи «Опозиційна платформа – За життя»;

Олексій Матюшенко – від політичної партії «За майбутнє»;

Людмила Мірошніченко – від політичної партії «За майбутнє».

Секретар постійної комісії:

Костянтин Копотун – від політичної партії «Довіра».

Члени постійної комісії:

Юлія Устименко – від політичної партії «Рідне місто».

Із питань аграрної політики та земельних відносин – 9 депутатів – Іван Гришко («Слуга народу»).

Заступник голови комісії:

Валерій Капленко – від політичної партії «Довіра».

Секретар постійної комісії:

Юрій Тимоха – від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» .

Члени постійної комісії:

Олег Дядик – від політичної партії «За майбутнє»;

Юрій Мотрич – від політичної партії «Європейська Солідарність»;

Валентин Несен – від політичної партії «Довіра»;

Олександр Руденко – від політичної партії «Слуга народу»;

Наталія Сук – від політичної партії «За майбутнє»;

Сергій Сушко – від політичної партії «Рідне місто».

Із питань екології та раціонального природокористування – 13 депутатів – Євген Корф («Опозиційна платформа – За життя»).

Перший заступник голови комісії:

Вячеслав Мінязев – від політичної партії «Європейська Солідарність».

Заступник голови комісії:

Сергій Мазур – від політичної партії «Опозиційна платформа – За життя».

Секретар постійної комісії:

Яніна Аранчій – від політичної партії «Довіра».

Члени постійної комісії:

Олексій Бовдир – від політичної партії «Рідне місто»;

Марина Грекова – від політичної партії «Слуга народу»;

Сергій Жук – від політичної партії «Слуга народу»;

Геннадій Коваленко – від політичної партії «За майбутнє»;

Дмитро Кравченко – від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» ;

Микола Корецький – від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»;

Іван Москалик – від політичної партії «За майбутнє»;

Валерія Пантюх – від політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»;

Олександр Сухань – від політичної партії «Довіра».

Із питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій – 5 депутатів – Олег Хардін («Слуга народу»).

Заступник голови постійної комісії:

Сергій Бульбаха – від політичної партії «Європейська Солідарність».

Секретар постійної комісії:

Василь Кириченко – від політичної партії «Довіра».

Члени постійної комісії:

Олег Баканов – від політичної партії «За майбутнє»;

Олександр Сиверин – від політичної партії «Опозиційна платформа – За життя».

Із питань охорони здоров’я та соціального захисту населення – 8 депутатів – голова Олександр Кудацький («Рідне місто»).

Заступник голови постійної комісії:

Людмила Корнієнко – від політичної партії «Довіра».

Секретар постійної комісії:

Ольга Величко – від політичної партії «Слуга народу».

Члени постійної комісії:

Михайло Виноград – від політичної партії «Слуга народу»;

Наталія Гранчак – від політичної партії «Європейська Солідарність»;

Вячеслав Ждан – від політичної партії «Слуга народу»;

Максим Середа – від політичної партії «За майбутнє»;

Олег Фещенко – від політичної партії «Рідне місто».

Із питань освіти, науки, культури – 8 депутатів – голова Олег Діденко («Довіра»).

Заступник голови постійної комісії:

Марина Василенко – від політичної партії «Європейська Солідарність».

Секретар постійної комісії:

Юлія Цибульська – від політичної партії «Слуга народу».

Члени постійної комісії:

Руслан Богдан – від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»;

Олександр Путря – від політичної партії «Довіра»;

Наталія Сухонос – від політичної партії «Слуга народу»;

Ольга Усанова – від політичної партії «За майбутнє»;

Тетяна Юрченко – від політичної партії «Рідне місто».

Із питань молодіжної політики, спорту та туризму – 7 депутатів – Олександр Алексюк («Опозиційна платформа – За життя»).

Члени постійної комісії:

Яніна Барибіна – від політичної партії «Європейська Солідарність»;

Іван Близнюк – від політичної партії «Довіра»;

Олег Панкратьєв – від депутатської групи «Опозиційна платформа – За життя»;

Руслан Проценко – від політичної партії «За майбутнє»;

Олег Сазонов – від політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»;

Ірина Степаненко – від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Нагадаємо, що також обрали заступників голови Полтавської обласної ради.

До теми: Перша сесія Полтавської обласної ради: список депутатів і голови фракцій

Автор: Ольга Матвієнко

Влада 01 грудня 2020, 16:35

Щоб писати коментарі

Авторизуйтесь
Вибір редакції