Умови користування сайтом

Правила користування сайтом:

1. Kolo.news залишає за собою право змінювати правила користування сайтом у будь-який час. Зміни набирають чинності негайно після публікації.
 2.Статті, опубліковані на сайті, призначені для некомерційного використання. Всі матеріали, опубліковані на сайті (включаючи новини, фотографії, зображення, ілюстрації, аудіо-та відео) захищені авторським правом і є власністю kolo.news або постачальників контенту. Передрук матеріалів сайту дозволено тільки з посиланням на kolo.news
 3. Забороняється у коментарях ображати інших користувачів, раси, національності, публікувати спам, закликати до порушення територіальної єдності України.

4. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів, інформаційних статей, коментарів та блогів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації.

5. Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з позицією редакції.

6. Тільки зареєстровані читачі сайту мають можливість залишати коментарі до новин і статей, а також заводити свої блоги.

7. Заборонено: заклики до насильницької зміни конституційного ладу, захоплення державної влади, заклики до зміни адміністративних меж або державного кордону України.

8. Блоги є постмодерованими. Якщо модератор, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

9. Адміністрація завжди готова взяти до відома побажання та пропозиції будь-якого учасника сайту щодо роботи ресурсу.

10. З усіх питань, пов'язаних з роботою сайту і розміщенням інформації на Сайті, контактуйте з редакцією. 

ТЕЛЕФОН РЕДАКЦІЇ:

066 304 26 69

ГОЛОВНИЙ РЕДАКТОР:

Тетяна Григорівна Цирульник

Е-MAIL: [email protected]