Полтавця засуджено до найвищої міри покарання
Одну дитину зґвалтував і жорстоко вбив, щодо іншої скоїв насильство – мешканця Полтави засуджено до найвищої міри покарання. Полтавським районним судом мешканця Полтави, який зґвалтував і вбив 12-річну дівчинку та скоїв сексуальне насильство стосовно 9-річної дитини, засуджено до довічного позбавлення волі. Підтримував публічне обвинувачення в суді керівник Полтавської обласної прокуратури Євген Гладій – повідомляє Полтавська обласна прокуратура.
Мати та вітчим 12-річної дівчинки працювали на ринку. Увечері 26 травня 2024 року вони втрьох прийшли на роботу. Поки батьки займалися справами, 57-річний полтавець їхав вулицею і заманив малолітню до свого автомобіля.
Жінка помітила відсутність доньки та звернулася до поліції. Правоохоронці одразу розпочали пошуки: перевіряли під’їзди, двори, оглядали чагарники і лісосмуги. Через чотири доби дівчинку знайшли мертвою.
У суді доведено, що чоловік скористався довірливістю дитини. Він привіз її додому, де ґвалтував та фотографував роздягненою.
Уранці наступного дня вивіз у лісосмугу і двічі вдарив ножем у серце. Свою жертву обпалив заздалегідь заготовленими газовими пальниками і цинічно дивився, як вона горить. Надалі перевіз обгоріле тіло за 30 км до іншої лісосмуги і прикидав гіллям.
Після затримання правоохоронці провели обшук за місцем проживання полтавця. У вилучених телефоні та комп’ютері виявили фотографії ще однієї дівчинки без одягу. Так, у справі з'явилися докази причетності чоловіка до сексуального насильства, скоєного в серпні 2023 року. Тоді потерпілою стала 9-річна онука його знайомих.
Відео Поліції Полтавщини:


Щоб писати коментарі
Авторизуйтесь