У Полтаві ексбухгалтерку лікарні підозрюють у розтраті майже 13 млн. грн

У Полтаві ексбухгалтерку лікарні підозрюють у розтраті майже 13 млн. грн
26 червня 2026, 11:00   0

Колишнім головній бухгалтерці полтавської лікарні та її заступниці повідомлено про підозру у розтраті та заволодінні коштами в особливо великих розмірах, а також у складанні та видачі завідомо неправдивих офіційних документів, вчинених за попередньою змовою групою осіб. Про це повідомили у прокуратурі Полтавської області.



За даними слідства, упродовж 2022-2024 років жінки, працюючи на посадах, вносили до тарифікаційних списків неправдиві відомості щодо кількості працевлаштованих на роботу людей та обсягу виплат. Таким чином було збільшено фонд заробітної плати, з якого 21 працівник поліклініки безпідставно отримав завищені зарплати. Частину коштів люди повернули головній бухгалтерці.

Встановлено, що комунальному закладу завдано майже 13 млн грн збитків, з яких понад 3 млн грн отримала колишня головна бухгалтерка.

Читайте також: Одесит, прикидаючись головою Миргородської РВА, ошукував фермерів

Автор: Анна Зарудська

Кримінал 26 червня 2026, 11:00

Щоб писати коментарі

Авторизуйтесь
Вибір редакції