Через негоду на Полтавщині без світла залишилися близько 600 абонентів

Через негоду на Полтавщині без світла залишилися близько 600 абонентів
23 червня 2026, 08:19   0

Через складні погодні умови сталося аварійне відключення електроенергії у Гадяцькій громаді. Про це повідомили в Полтавській ОВА.

За інформацією АТ «Полтаваобленерго», без світла залишилися близько 600 абонентів. Фахівці вже працюють над відновленням електропостачання.

Читайте також: У Полтаві ротвейлер напав на жінку: потерпілу госпіталізували

Автор: Анна Зарудська

Ситуація 23 червня 2026, 08:19

Щоб писати коментарі

Авторизуйтесь
Вибір редакції