Через негоду на Полтавщині без світла залишилися близько 600 абонентів
Через складні погодні умови сталося аварійне відключення електроенергії у Гадяцькій громаді. Про це повідомили в Полтавській ОВА.
За інформацією АТ «Полтаваобленерго», без світла залишилися близько 600 абонентів. Фахівці вже працюють над відновленням електропостачання.
Читайте також: У Полтаві ротвейлер напав на жінку: потерпілу госпіталізували
Щоб писати коментарі
Авторизуйтесь