Стипендії майже на мільйон гривень отримають полтавські спортсмени

08 липня, 11:50   0
Фото - pplus.in.ua/

На сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету Полтавської міської ради затвердили список спортсменів міста, які протягом 2020 року отримуватимуть іменні стипендії.

Всього визначили 25 перспективних спортсменів, які отримуватимуть щомісяця від 2 до 4,7 тисяч гривень. Це спортсмени, які проходять навчально-тренувальний процес у федераціях з олімпійських та неолімпійських видів спорту, ШВСМ, ДЮСШ, СДЮСШОР, регіональному центрі «Інваспорт», представляють місто Полтаву в спортивних змаганнях різного рівня та мають високі досягнення у спорті.

З міського бюджету на це виділили 968 тисяч гривень.

Список стипендіатів:

п’ять стипендій у розмірі 4 723 гривні на місяць з олімпійських видів спорту серед дорослих та молоді: 

- Діана Танько – член національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное, неоднократна чемпіонка України та Кубку України, призерка у командному Чемпіонаті України, кандидат збірної команди України на участь в Олімпійських іграх (перспективна група);

- Любомир Лемешко – член національної збірної команди України з плавання, чемпіон України серед чоловіків, претендент на завоювання Ліцензії на участь в Олімпійських іграх;

- Олександр Хижняк – член національної збірної команди України з боксу, абсолютний чемпіон України, Чемпіон Європи, чемпіон Європейських ігор, чемпіон Світу, кращий боксер Світу, Почесний громадянин міста Полтава;

- Едуард Шеметило – член національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное, чемпіон в особистому чемпіонаті України, чемпіон Кубку України, 4 місце на Чемпіонаті Світу, на якому отримав Ліцензію на участь у Олімпійських іграх, кандидат в олімпійську збірну команду України (провідна група);

- Марія Кічасова-Скорик – член національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное, абсолютна чемпіонка України в особистих змаганнях, 5 місце Європейських ігор, 5 місце Чемпіонату Світу, 7 місце Кубку Світу, кандидат збірної команди України на участь в Олімпійських іграх (елітна група), отримала Ліцензію на участь в Олімпійських іграх;

сім стипендій у розмірі 2 500 гривень на місяць з олімпійських видів спорту серед юніорів, юніорок та кадетів:

- Кристина Соколовська – член національної збірної України з вільної боротьби (кандидат), чемпіонка України, Срібна призерка Чемпіонату Європи, бронзова призерка Чемпіонату Світу;

- Вікторія Мунтян – член національної збірної України з веслування на байдарках і каное (кандидат), багаторазова призерка чемпіонатів України, учасниця та фіналістка Чемпіонату Світу;

- Ян Купріянов – член національної збірної України з веслування на байдарках і каное (кандидат), багаторазовий призер чемпіонатів та Кубків України, та командних Чемпіонатів України;

- Максим Демченко – член резервного складу збірної команди України з гірськолижного спорту, срібний призер Чемпіонату України, учасник міжнародних змагань;

- Ростислав Єфименко – член резервного складу збірної команди України з тхеквандо ВТФ, чемпіон України, учасник Чемпіонату Європи та Світу;

- Каміла Сириця – багаторазова призерка Чемпіонатів з боксу серед жінок;

- Кирило Таран – багаторазовий чемпіон України з боксу, бронзовий призер Чемпіонату Європи та призер міжнародних змагань;

п’ять стипендій у розмірі 2 000 гривень на місяць з олімпійських видів спорту серед юнаків:

- Марія Дьяченко – член основного складу національної збірної команди України, чемпіонка України з плавання;

- Дмитро Шевченко – капітан команди U-15 з футболу, чемпіон України ДЮФЛ;

- Олена Гук – чемпіонка України з веслування на байдарках і каное на дистанції К-2 1000м, К-2 500м, чемпіонка у командному чемпіонаті України на дистанції К-2 1000м, К-2 500м, К-2 200м, напівсирота;

- Богдан Олексієнко – чемпіон України з вільної боротьби, багаторазовий переможець всеукраїнських турнірів, бронзовий призер всесвітніх ігор «Комбат гейм»;

- Каріна Сіряцька – член основного складу національної збірної команди України з волейболу, учасниця східноєвропейського турніру;

дві стипендії у розмірі 4 723 гривні на місяць з неолімпійських видів спорту серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків:

- Руслана Приходько – член національної збірної команди України з сумо, абсолютна чемпіонка України, чемпіонка та бронзова призерка Чемпіонату Європи серед юніорів, та бронзова чемпіонка Європи серед жінок;

- Анатолій Новописьменний – член національної збірної команди України з пауерліфтингу, чемпіон Світу серед юніорів та дорослих, рекордсмен Світу;

три стипендії для спортсменів з інвалідністю, які вибороли призові місця на змаганнях І-ІІ-ІІІ рангів вікової категорії старші 18 років, у розмірі 4 723 гривні на місяць:

- Максим Володага – кандидат в штатну збірну команду з футболу України серед спортсменів з інвалідністю (вади слуху), чемпіон України;

- Яна Причина – кандидат в штатну збірну команду України з боулінгу серед спортсменів з інвалідністю (вади слуху), срібна призерка чемпіонату України;

- Маргарита Цибенко – кандидат в штатну збірну команду України з гірськолижного спорту серед спортсменів з інвалідністю (вади зору), чемпіонка України;

три стипендії для спортсменів з інвалідністю до 18 років, у розмірі 2 000 гривень на місяць:

- Богдан Брич – кандидат в штатну збірну команду України з голболу серед спортсменів з інвалідністю (вади зору), чемпіон України;

- Едуард Городянин – кандидат в штатну збірну команду України з плавання серед спортсменів з інвалідністю (ураження опорно-рухового апарату), чемпіон України;

- Ростислав Войтович – кандидат в штатну збірну команду України з легкої атлетики серед спортсменів з інвалідністю (ураження опорно-рухового апарату), срібний призер України.

Читайте також: У Полтаві діятиме нова спортшкола, яку очолить депутат міськради
 

8 липня 2020

Автор: Марина Левчук

Спорт 08 липня, 11:50

Щоб писати коментарі

Авторизуйтесь
Вибір редакції