У Лубнах зустріли звільненого з російського полону захисника
23 червня у Лубнах, біля Дерева Надії, відбулася зустріч з земляком, воїном і захисником Ростиславом Кравченком, який повернувся додому з полону. Про це повідомили в Лубенській міській раді.
Ростислав потрапив у полон ще у 2022 році. Довгих 3 роки і 9 місяців чекала родина на його повернення. На щастя, Ростислав потрапив у списки на обмін та повернувся додому. Триває його реабілітація.
Ростислава зустріли квітами, прапорами України та разом заспівали Гімн України. Привітала і подякувала воїну керуючий справами виконавчого комітету Лубенської міської ради Юлія Білокінь.
Слова вдячності всім, хто підтримував родину протягом всього часу та тим, хто прийшов на зустріч пролунали й від мами Воїна – Ірини.
Нагадаємо, на початку червня відбувся черговий, 75-й обмін полоненими. У результаті перемовного процесу, Координаційним штабом за дорученням Президента України, з російської неволі звільнено 185 українських військовослужбовців.
Окремо також вдалося повернути на Батьківщину одного цивільного українця, якого росіяни утримували в неволі з 2022 року.
Додому повернулися військовослужбовці ЗСУ, зокрема представники Військово-Морських Сил, Сухопутних військ, ДШВ, ТрО, ССО, ВСП а також бійці Національної гвардії України та Державної прикордонної служби.
Більша половина визволених сьогодні Захисників потрапила в полон у 2022-му році, частина з них - під час оборони Маріуполя.
Серед звільнених є учасник унікальної вертолітної операції - повітряного мосту до Азовсталі .
Загалом на Батьківщину повертаються українці, що воювали на Донецькому, Луганському, Харківському, Херсонському, Запорізькому, Сумському, Київському, а також на Курському напрямку.
Вік наймолодшого звільненого - 26 років, найстаршому виповнилося - 62 роки. Серед звільнених сьогодні Захисників є два офіцери.
Щоб писати коментарі
Авторизуйтесь