Хто балотується в депутати Полтавської обласної ради від партії «За майбутнє»

05 жовтня 2020, 14:20   0
Фото - facebook.com/ForFuturePL

Ми продовжуємо знайомити вас з кандидатами у депутати Полтавської обласної ради від різних політичних сил.

Отже, до вашої уваги єдиний виборчий список кандидатів у депутати Полтавської обласної ради висунутих Полтавською Обласною організацією Політичної партії «За майбутнє». Першим кандидатом у списку є Шаповалов Юрій Анатолійович, екснардеп.

Для зручності ми пропонуємо вам першу п’ятірку по кожному з 8 виборчих округів.

Територіальний виборчий округ №1

Частина Полтавської міської громади Полтавського району Полтавської області: Подільський район (м.Полтава); Шевченківський

1. Стеценко Вячеслав Васильович, ТОВ «Полтава Реал Естейт Груп»

2. Борисенко Ольга Петрівна, тимчасово не працює

3. Медяник Володимир Петрович, ТОВ «Ремтехналадка»

4. Вусик Юрій Олександрович, ФОП Вусик Ю.О.

5. Тарашевська Світлана Казимирівна, тимчасово не працює 

Територіальний виборчий округ №2

Частина Полтавської міської громади Полтавського району Полтавської області: Київський район (м.Полтава), с.Абазівка, с.Андріївка, с.Андрушки, с.Біологічне, с.Бричківка, с.Бершацьке, с.Бочанівка, с.Бугаївка, с.Валок, с.Верхоли, с.Витівка, с.Говтвянчик, с.Глухове, с.Грабинівка, с.Гутирівка, с.Гожули, с.Долина, с.Давидівка, с.Жуки, с.Зорівка, с.Затурине, с.Залізничне, с.Івашки, с.Їжаківка, с.Каплунівка, с.Ковалівка, с.Карпусі, с.Келебердівка, с.Косточки, с.Лаврики, с.Лозівка, с.Мильці, с.Макарцівка, с.Макухівка, с.Носівка, с.Очканівка, с.Олепіри, с.Пальчиківка, с.Патлаївка, с.Петрівка, с.Рожаївка, с.Соломахівка, с.Соснівка, с.Сем’янівка, с.Супрунівка, с.Тахтаулове, с.Тернівщина, с.Трирогове с.Червона Долина, с.Уманцівка, с.Циганське, с.Чорноглазівка, с.Шостаки, с.Яцинова Слобідка.

1. Пархоменко Валерій Олексійович, ТОВ «Альфабезпека сервіс»

2. Кива Владислав Миколайович, ТОВ «Сокіл»

3. Голдиш Максим Анатолійович, ТОВ «КАРСКО»

4. Дикань Ганна Олександрівна, ФОП Дикань Г.О.

5. Орлова Людмила Василівна, Департамент культури, молоді і спорту Полтавської міської ради

Територіальний виборчий округ №3

Частина Полтавської міської громади Полтавського району Полтавської області: Великорублівська сільська громада, Диканська селищна громада, Зіньківська міська громада, Котелевська селищна громада, Мачухівська сільська громада, Опішнянська селищна громада, Решетилівська міська громада, Терешківська сільська громада, Щербанівська сільська громада

1. Непийпа Леонід Антонович, ТОВ АФГ «ЕЛІТА»

2. Ващенко Олександр Володимирович, ФОП

3. Соловей Сергій Андрійович, Товариство з обмеженою відповідальністю «Полтаваенергозбут»

4. Новаковська Алла Миколаївна, тимчасово не працює

5. Дощенко Тамара Іванівна, Комунальний заклад «Районний будинок культури» Зіньківської районної ради

Територіальний виборчий округ №4

Частина Полтавської міської громади Полтавського району Полтавської області: Білицька селищна громада, Драбинівська сільська громада, Карлівська міська громада, Кобеляцька міська громада, Коломацька сільська громада, Ланнівська сільська громада, Мартинівська сільська громада, Машівська селищна громада, Михайлівська сільська громада, Нехворощанська сільська громада, Новосанжарська селищна громада, Новоселівська сільська громада, Скороходівська селищна громада, Чутівська селищна громада

1. Коваленко Геннадій Борисович, Товариство з обмеженою відповідальністю «ТВК Крайт»

2. Кобченко Юрій Володимирович, ТОВ «Агропромисловий комплекс Докучаєвські чорноземи»

3. Петров Богдан Олександрович, Міністерство енергетики України, Головний спеціаліст

4. Мокляк Альона Сергіївна, Полтавський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України, Головний судовий експерт сектору дактилоскопічних досліджень відділу криміналістичних видів досліджень Полтавського НДЕКЦ МВС

5. Фесенко Ірина Миколаївна, Опорний заклад «Чутівська загально-освітня школа I-III ст», Вчитель географії

Територіальний виборчий округ №5

Миргородський район Полтавської області: Білоцерківська сільська громада, Великобагачанська селищна громада, Великобудищанська сільська громада, Великосорочинська сільська громада, Гадяцька міська громада, Гоголівська селищна громада, Заводська міська громада, Комишнянська селищна громада, Краснолуцька сільська громада, Лохвицька міська громада, Лютенська сільська громада, Миргородська міська громада, Петрівсько-Роменська сільська громада, Ромоданівська селищна громада, Сенчанська сільська громада, Сергіївська сільська громада, Шишацька селищна громада

1. Матюшенко Олексій Володимирович, Товариство з обмеженою відповідальністю «Атлетичний зал «Атлант»»

2. Рязанов Володимир Володимирович, Товариство з обмеженою відповідальністю «Сіріал Трейд»

3. Ющенко Наталія Іванівна, тимчасово не працює

4. Лень Тетяна Іванівна, Управління праці та соціального захисту населення Шишацької районної державної адміністрації, Начальник

5. Нікітенко Володимир Павлович, голова Гадяцької райради

Територіальний виборчий округ №6

Лубенський район Полтавської області: Гребінківська міська громада, Лубенська міська громада, Новооржицька селищна громада, Оржицька селищна громада, Пирятинська міська громада, Хорольська міська громада, Чорнухинська селищна громада.

1. Баканов Олег Олегович, ФОП

2. Куча Олег Євгенійович, тимчасово не працює

3. Стройний Руслан Вікторович, Акціонерне товариство «Полтаваобленерго», Голова правління

4. Обмок Інна Федорівна, ТОВ «Сільбуд», Головний бухгалтер

5. Степанова Людмила Володимирівна, Лубенська районна організація профспілки працівників охорони здоров’я України, Голова

Територіальний виборчий округ №7

Кременчуцька міська громада Кременчуцького району Полтавської області: Автозаводський район (м.Кременчук) Крюківський район (м.Кременчук) с.Мала Кохнівка с.Потоки, с.Придніпрянське, с.Соснівка

1. Проценко Руслан Олександрович, Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Полтавської області, Заступник міського голови

2. Усанова Ольга Петрівна, Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Полтавської області, Заступник міського голови

3. Хоменко Василь Петрович, Полтавська обласна профспілка працівників хімічних та нафтохімічних галузей України, Голова первинної профспілкової організації Публічного Акціонерного Товариства «Укртатнафта»

4. Макаруша Наталя Миколаївна, Товариство з обмеженою відповідальністю «Кременчуцька ТЕЦ», Заступник генерального директора з комерційних питань

5. Москалик Геннадій Федорович, Департамент освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області, Директор

Територіальний виборчий округ №8

Кременчуцький район Полтавської області: Глобинська міська громада, Горішньоплавнівська міська громада, Градизька селищна громада, Кам’янопотоківська сільська громада, Козельщинська селищна громада, Новогалещинська селищна громада, Оболонська сільська громада, Омельницька сільська громада, Піщанська сільська громада, Пришибська сільська громада, Семенівська селищна громада

1. Кравченко Василь Анатолійович, Сільське фермерське господарство «Атланта», Директор

2. Дядик Олег Олегович, Товариство з обмеженою відповідальністю «Міт Магнат», Директор

3. Рамазанов Владислав Андрійович, Міністерство енергетики України, Керівник експертної групи безпеки постачання та розвитку конкурентного ринку природного газу Директорату нафтогазового комплексу

4. Ігнатчук Марія Володимирівна, Комунальне некомерційне підприємство «Кременчуцька центральна районна лікарня» (Кременчуцька ЦРЛ), Виконуюча обов’язки директора

5. Беркало Ірина Вадимівна, Комунальне некомерційне підприємство «Кременчуцька центральна районна лікарня», Завідуюча жіночою консультацією

З повним списком кандидатів можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, раніше ми оприлюднювали списки партій «Слуга народу»«Європейська солідарність» і «Опозиційна платформа – За життя». 

5 жовтня 2020

Автор: Марина Левчук

Влада 05 жовтня 2020, 14:20

Щоб писати коментарі

Авторизуйтесь
Вибір редакції