Полтавським спортсменам та молодим вченим платитимуть стипендії: кому і скільки

05 травня 2021, 14:40   0

Іменні стипендії від Полтавської міської ради отримуватимуть перспективні спортсмени та молоді вчені, які успішно проводять наукові дослідження, здійснюють актуальні науково-технічні розробки і вже досягли визнаних результатів, примножують здобутки територіальної громади завдяки академічній активності. Члени виконкому, сьогодні, 5 травня, одноголосно затвердили склад отримувачів стипендій до кінця поточного року.

Хто отримуватиме зі спортсменів


1. П’ять стипендій з олімпійських видів спорту серед дорослих та молоді у розмірі 4 723,00 грн щомісячно:

– Марія Кічасова-Скорик – член національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное, абсолютна чемпіонка України в особистих змаганнях, 5 місце Чемпіонату Світу, I місце Кубку Світу (Угорщина, 2020), кандидат збірної команди України на участь в Олімпійських іграх (елітна група), отримала Ліцензію на участь в Олімпійських іграх у Токіо в 2021році;
– Олександр Хижняк – член національної збірної команди України з боксу, абсолютний чемпіон України, Чемпіон Європи, чемпіон Європейських ігор, чемпіон Світу, кращий боксер Світу, Почесний громадянин міста Полтава, кращий боксер 2020 року, кавалер орденів «За заслуги перед Батьківщиною» III та II ступенів (елітна група), кандидат збірної команди України на участь в Олімпійських іграх у Токіо в 2021році;
– Любомир Лемешко – член національної збірної команди України з плавання, чемпіон України серед чоловіків, учасник XXXI літніх Олімпійських ігор, претендент на завоювання Ліцензії на участь в Олімпійських іграх у Токіо в 2021році;
– Едуард Шеметило – член національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное, чемпіон в особистому чемпіонаті України, чемпіон Кубку України, 4 місце на Чемпіонаті Світу, на якому отримав Ліцензію на участь у Олімпійських іграх у Токіо в 2021році, кандидат збірної команди України на участь в Олімпійських іграх (провідна група);
– Денис Камерилов член національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное, чемпіон в особистому чемпіонаті України, чемпіон Кубку України, 8 місце на Кубку Світу( Угорщина, 2020), кандидат збірної команди України на участь в Олімпійських іграх у Токіо в 2021році (провідна група).

2. Сім стипендій з олімпійських видів спорту серед юніорів, юніорок та кадетів у розмірі 2 500,00 грн щомісячно:

– Діана Танько – член національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное, неоднократна чемпіонка України та Кубку України, призерка у командному Чемпіонаті України, 4 місце Кубку Світу
(Угорщина, 2020) кандидат збірної команди України на участь в Олімпійських іграх у Токіо в 2021році (перспективна група);
– Вікторія Мунтян – член національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное (резерв), багаторазова призерка та переможниця чемпіонатів України, учасниця та фіналістка Чемпіонату Світу;
– Вікторія Мороз – член національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное (резерв), багаторазова призерка та переможниця чемпіонатів України;
– Микита Моргун – кандидат до складу національної збірної команди України з вільної боротьби, чемпіон та призер чемпіонатів України, Всеукраїнських та Міжнародних турнірів серед юнаків та кадетів;
– Каміла Сириця – кандидат до складу національної збірної команди України з боксу, багаторазова призерка Чемпіонатів України з боксу серед жінок та юніорок;
– Кирило Таран – кандидат до складу національної збірної команди України з боксу, багаторазовий призер та чемпіон України з боксу серед юніорів та молоді, бронзовий призер Чемпіонату Європи, срібний призер міжнародних змагань у місті Біла Церква в 2020 році;
– Микола Гончаренко – срібний призер Кубку України з легкої атлетики
у м. Київ в 2020 році, бронзовий призер Чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні серед молоді у місті Суми в 2020році.

3. П’ять стипендій з олімпійських видів спорту серед юнаків у розмірі 2 000,00 грн щомісячно:

– Марія Дьяченко – член основного складу національної збірної команди України з плавання, багаторазова призерка та чемпіонка чемпіонатів України серед юніорів та молоді, абсолютна переможниця чемпіонату України з плавання серед дорослих у Дніпро в 2020році;
– Тимофій Ходирєв – кандидат до юнацької збірної команди України з футболу серед спортсменів 2006 р.н., капітан команди U-15 з футболу, багаторазовий призер та переможець Всеукраїнських турнірів з футболу, входить до переліку кращих бомбардирів змагань Чемпіонату України ДЮФЛ, чемпіон України з дворового футболу, бронзовий призер чемпіонату України ДЮФЛ серед команд U-15;
– Андрій Плетеньов – чемпіон України з веслування на байдарках і каное серед юнаків у 2020 році на дистанціях С-2 2000м, С-4 1000м, С-4 500м;
– Іван Іваненко – чемпіон України з веслування на байдарках і каное серед юнаків у 2020 році на дистанціях С-2 2000м, С-4 1000м , С-4 500м;
– Марія Дрємкова – бронзова призерка Чемпіонатів України ВЮБЛ серед дівчат 2003 р.н. та серед дівчат 2005 р.н., бронзова призерка Кубку України ВЮБЛ серед дівчат 2005 р.н.

4. Дві стипендії з неолімпійських видів спорту серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків у розмірі 4 723 грн щомісячно:

– Марина Полапа – член національної збірної команди України з бодібілдингу, багаторазова чемпіонка України з бодібілдингу та фітнесу, чемпіонка Світу в 2020 році (Латвія), бронзова призерка Чемпіонату Європи в 2020 році (Іспанія) переможниця Кубку Світу в 2020 році (Латвія);
– Анастасія Пронь – член національної збірної команди України з черліденгу, чемпіонка України в 2020 році, чемпіонка Кубку України в 2020 році.
5. Три стипендії для спортсменів з інвалідністю, які вибороли призові місця на змаганнях І-ІІ-ІІІ рангів вікової категорії старші 18 років, у розмірі 4 723,00 грн щомісячно:
– Максим Водолага – кандидат в штатну збірну команду з футболу України серед спортсменів з інвалідністю (вади слуху), чемпіон України в 2020 році з футзалу серед команд U-21;
– Яна Причина – кандидат в штатну збірну команду України з боулінгу серед спортсменів з інвалідністю (вади слуху), срібна призерка чемпіонату України;
– Маргарита Цибенко – кандидат в штатну збірну команду України з гірськолижного спорту серед спортсменів з інвалідністю (вади зору), чемпіонка України з гірських лиж.

6. Три стипендії для спортсменів з інвалідністю до 18 років, у розмірі 2 000,00 грн щомісячно:

– Богдан Брич – кандидат в штатну збірну команду України з голболу серед спортсменів з інвалідністю (вади зору), чемпіон України;
– Ярослав Карпенко – кандидат в штатну збірну команду України з плавання серед спортсменів з інвалідністю (ураження опорно-рухового апарату), призер чемпіонатів України , срібний призер відкритого чемпіонату Харківської області 2020 року;
– Інеса Причина – призерка чемпіонатів України, чемпіонка відкритого чемпіонату Дніпропетровської області в 2020 році серед спортсменів з інвалідністю (вади слуху).

Молоді вчені


Призначити іменну стипендію Полтавської міської ради в розмірі 2000 грн щомісячно, з 01.01.2021 по 31.12.2021, молодим ученим м. Полтава, які успішно проводять наукові дослідження, здійснюють актуальні науково-технічні розробки і вже досягли визнаних результатів, примножують здобутки територіальної громади завдяки академічній активності:

Павельєвій Анні Костянтинівні – кандидату філологічних наук, доценту кафедри германської філології та перекладу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»;
Петрашу Олександру Васильовичу – кандидату технічних наук, доценту кафедри нафтогазової інженерії та технологій Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»;
Барбіновій Аллі Володимирівні – кандидату педагогічних наук, асистенту кафедри педагогічної майстерності та менеджменту імені І.А. Зязюна Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка;
Когут Ірині Вікторівні, кандидату педагогічних наук, доценту кафедри психології, начальнику відділу інноваційної діяльності та міжнародних зв’язків Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка;
Дубініній Вірі Олександрівні – кандидату філософських наук, доценту, завідувачу кафедри філософії та суспільних наук Української медичної стоматологічної академії;
Яснолоб Ілоні Олександрівні – кандидату економічних наук, доценту кафедри підприємництва і права, начальнику науково-дослідного сектору за внутрішнім сумісництвом Полтавської державної аграрної академії;
Зорі Світлані Петрівні – кандидату економічних наук, доценту кафедри фінансів, банківської справи та страхування Полтавської державної аграрної академії;
Михайліченко Тетяні Олександрівні – кандидату юридичних наук, доценту кафедри кримінального права та кримінально-правових дисциплін Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого;
Стрільцю Богдану Васильовичу – кандидату юридичних наук, старшому викладачу кафедри правознавства Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»;
Кириченко Олені Василівні – кандидату технічних наук, доценту кафедри товарознавства, біотехнології, експертизи та митної справи Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі».

Нагадаємо, іменну стипендію отримуватимуть також 25 полтавських студентів

Автор: Ольга Правденко

Влада 05 травня 2021, 14:40

Щоб писати коментарі

Авторизуйтесь
Вибір редакції