Хто скільки у Полтаві отримає премії з нагоди дня фізкультури

20 вересня 2021, 13:30   0
Фото ілюстративне

У Полтаві з  нагоди Дня фізичної культури і спорту планують витратити з бюджету громади трохи більше 300 тисяч гривень на премії працівникам цієї галузі. Відповідний проєкт рішення виконкому опублікували на сайті Полтавської міськради днями. Премії отримають спортсмени, тренери, ветерани спорту та фахівці фізкультури і спорту. 

Загальна сума на це – 339 тисяч 130 гривень. Отримають грошові відзнаки до сотні полтавців. Розмір премій – від 1242 до по 6211 гривень. Отже, по 1242,24 гривні отримають такі заслужені тренери України з видів спорту, тренери-викладачі дитячо-юнацьких спортивних шкіл та інші фахівцігалузі фізичної культури і спорту, які внесли особистий вклад у розвиток галузі: 

1) Блащак Ольга Олександрівна - тренер-викладач відділення з боротьби, «ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ІМЕНІ О.БУТОВСЬКОГО ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»;
2) Маркарян Шакро Маркарович – тренер-викладач з вільної боротьби «ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ШКОЛА ВИЩОЇ СПОРТИВНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ»;
3) Козючко Ірина Олексіївна – головна бухгалтерка, «ПОЛТАВСЬКИЙ МІСЬКИЙ-ЗАКЛАД ЦЕНТР ФІЗИЧНОГО ЗДОРО’Я НАСЕЛЕННЯ «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ»;
4) Шавиро Юрій Іванович – тренер-викладач вищої категорії з тхеквондо, «Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа «ПОЛТАВА»;
5) Донченко Вікторія Іванівна  кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізичного виховання та здоров’я, фізичної терапії, ерготерапії з спортивної медицини та фізичної реабілітації Полтавського державного медичного університету;
6) Новохатько Людмила Михайлівна - головний фахівець Полтавського обласного фізкультурно-спортивного товариства «Спартак»;
7) Онопрієнко Ігор Геннадійович - президент федерації бойового самбо Полтавської області та м. Полтави;
8) Калюжна Ольга Михайлівна - викладач фізичного виховання Полтавського відокремленого підрозділу «Полтавський політехнічний фаховий коледж Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»;
9) Науменко Андрій Олексійович - керівник фізичного виховання державного навчального закладу Полтавського вищого професійного училища;
10) Сич Олег Васильович - методист Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського;
11) Кіреня Олександр Володимирович - вчитель фізичної культури Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Полтавської міської ради Полтавської області»;
12) Городинська Наталія Миколаївна – головний бухгалтер ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНА»;
13) Нікулінська Вікторія Вікторівна - головний бухгалтер КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ПОЛТАВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ № 2»;
14) Перевозкін Віктор Михайлович – суддя та тренер Полтавської міської федерації спортивного туризму;
15) Засенко Марина Василівна – директор СПОРТИВНОГО ДИТЯЧОГО ЗАКЛАДУ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ «ОЛІМПІЙСЬКІ НАДІЇ»;
16) Кіфель Наталія Андріївна - начальник відділу організаційної роботи і кадрів територіальної організації громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» у Полтавській області;
17) Чепіжний Сергій Юхимович - тренер-викладач І категорії з легкої атлетики Закладу об’єднання громадян «Полтавська обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
18) Хорошевський Вадим Олександрович - вчитель фізичної культури Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27 Полтавської міської ради Полтавської області», інструктор з фізичного виховання СПОРТИВНОГО ДИТЯЧОГО ЗАКЛАДУ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ «ОЛІМПІЙСЬКІ НАДІЇ»;
19) Арканова Анастасія Анатоліївна - майстер спорту України, тренер- викладач Полтавської обласної федерації черліденгу, вчитель фізичної культури Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Полтавської міської ради Полтавської області», вихователь СПОРТИВНОГО ДИТЯЧОГО ЗАКЛАДУ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ «ОЛІМПІЙСЬКІ НАДІЇ»;
20) Терещенко Вікторія Олександрівна - тренер-викладач вищої категорії з тхеквондо ВТФ Комунального закладу «Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа «ПОЛТАВА»;
21) Цимбал Ірина Михайлівна - тренер-викладач КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ПОЛТАВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА «ВЕСЛУВАЛЬНИК»;
22) Янош Віктор Степанович- тренер-викладач вищої категорії з легкої атлетики КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ПОЛТАВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА № 1»;
23) Коваленко Олег Володимирович-тренер-викладач з кікбоксінгу КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ПОЛТАВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА № 4;
24) Бахуринський Роман Олександрович - тренер-викладач КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ПОЛТАВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА «Молодь 2016»;
25) Манасян Арсен Вазгенович - тренер-викладач КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ПОЛТАВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА «ВОРСКЛА ІМЕНІ І.І.ГОРПИНКА»;
26) Верхола Олександр Михайлович - віце-президент громадської організації «Центр спортивних єдиноборств «ЮС ЧЕМПІОН»;
27) Занько Лілія Володимирівна - тренер-викладач з армспорту Полтавської обласної дитячо- юнацької реабілітаційної спортивної школи інвалідів;
28) Скляр Олександр Сергійович - інструктор-методист, тренер-викладач КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ПОЛТАВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА № 3 З ПЛАВАННЯ»;
29) Бугаєвський Владислав Вікторович - старший тренер-викладач відділення баскетболу КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ПОЛТАВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ № 2»;
30) Гонтовий Юрій Павлович - тренер-викладач з картингу спортивно-технічного комплексу «ЛТАВА»;
31) Чуль Наталія Василівна – фахівець з фізичної реабілітації Полтавського міського центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю;
32) Пономарьова Марина Сергіївна - тренер-викладач з гімнастики художньої КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ПОЛТАВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА № 4;
33) Полевой Юрій Олексійович - тренер-викладач вищої категорії з хокею на траві КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ПОЛТАВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА № 1»;
34) Ходирєв Сергій Леонідович - тренер-викладач КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ПОЛТАВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА «Молодь 2016»;
35) Місяйло Андрій Федорович - тренер-викладач КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ПОЛТАВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА «ВОРСКЛА ІМЕНІ І.І.ГОРПИНКА»;
36) Круглікова Наталя Леонідівна - голова федерації м. Полтави з художньої гімнастики, тренер-викладач КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ПОЛТАВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА № 4;
37) Кривич Віталій Миколайович - начальник фізичної підготовки і спорту військової частини 3052 Національної гвардії України;
38) Дарсанія Бачукі Резоєвич - офіс-адміністратор ГРОМАДСЬКОЇ СПІЛКИ «АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛУ ПОЛТАВЩИНИ»;
39) Кашпіровська Алла Петрівна - завідуюча відділення Полтавського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру;
40) Бортнік Олексій Володимирович - директор стадіону «Динамо» Полтавської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо України».

Таку ж суму отримають полтавські спортсмени за високі спортивні здобутки на офіційних Чемпіонатах України, Європи, Світу з різних видів спорту в 2020-2021 роках:

1) Олійник Богдан - срібний призер Чемпіонату Європи з вільної боротьби серед юнаків до 15 років, вихованець Комунального закладу «Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа «ПОЛТАВА»;
2) Олексієнко Богдан - бронзовий призер Чемпіонату Європи з вільної боротьби серед юнаків до 15 років, вихованець Комунального закладу «Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа «ПОЛТАВА»;
3) Баккаєва Аміна - майстер спорту України з тхеквондо ВТФ, срібна призерка Чемпіонату України з тхеквондо ВТФ, вихованка Комунального закладу «Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа «ПОЛТАВА»;
4) Нерянов Назар - майстер спорту України з пауерліфтенгу, чемпіон України з пауерліфтингу, вихованець Комунального закладу «Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа «ПОЛТАВА»;
5) Гнатенко Катерина - майстер спорту України з боротьби дзюдо, чемпіонка України, вихованка комунального закладу ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА «Олімпійські надії»;
6) Гончаренко Микола - кандидат у майстри спорту України з легкої атлетики, учасник Чемпіонату Європи, вихованець КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ПОЛТАВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА № 1»;
7) Шкурупій Віта - майстер спорту України з хокею на траві, вихованка КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ПОЛТАВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА № 1»;
8) Коломієць Ксенія - майстер спорту України з черліденгу, багаторазова чемпіонка України з черліденгу, вихованка КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ПОЛТАВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА № 4;
9) Пронь Анастасія - майстер спорту України з черліденгу, багаторазова чемпіонка України з черліденгу, вихованка КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ПОЛТАВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА № 4;
10) Микуця Дмитро - майстер спорту України міжнародного класу, чемпіон Світу та Європи з бойового самбо;
11) Симоненко Олександр - кандидат у майстри спорту України з армспорту, чемпіон України з армспорту серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату;
12) Дьяченко Марія - майстер спорту України з плавання, членкиня Національної збірної команди України з плавання, багаторазова чемпіонка України з плавання, вихованка КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ПОЛТАВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА № 3 З ПЛАВАННЯ»;
13) Долідзе Алфес – майстер спорту України з вільної боротьби, дворазовий переможець міжнародних турнірів, срібний призер Кубку України з вільної боротьби.

Полтавські ветерани спорту, які були учасниками Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських ігор, чемпіонами Європи та Світу, в тому числі, заслужені майстри спорту України, заслужені тренерів України та спорту, заслужені працівників фізичної культури та спорту, заслужені працівників освіти, майстри спорту України та СРСР, ветерани спорту, які працювали та працюють в галузі фізичної культури та спорту, в дитячо-юнацьких спортивних школах, отримають по 6211,18 гривень: 

1) Басюк Тетяна Георгіївна;
2) Великий Василь Ісакович;
3) Верещака Юрій Антонович;
4) Воліченко Анатолій Іванович;
5) Дяченко Анатолій Михайлович;
6) Закладний Микола Григорович;
7) Копчикова Світлана Глібовна ;
8) Лісовенко Володимир Ярославович;
9) Мандя Павло Якович;
10) Мацапура Володимир Іванович;
11) Михайлов Євгеній Олександрович;
12) Мармач Юрій Олексійович;
13) Мороз Олег Арсеньович;
14) Омельяненко Василь Миколайович;
15) Офат Анатолій Іванович;
16) Пожечевський Віктор Олександрович;
17) Попіневський Володимир Миколайович;
18) Проскурня Михайло Мусійович;
19) Саушкіна Людмила Вікторівна;
20) Синиця Василь Петрович;
21) Слюсарєв Геннадій Данилович;
22) Табакін Анатолій Іванович;
23) Штриголь Анатолій Іванович;
24) Бутрій Петро Іванович;
25) Шевченко Віктор Степанович;
26) Степанов Олександр Павлович;
27) Статівка Ігор Іванович;
28) Новіков Микола Пилипович;
29) Яресько Володимир Миколайович;
30) Нестеровський Олександр Вікторович;
31) Слуцька Тамара Миколаївна;
32) Коромислов Володимир Павлович;
33) Петренко Микола Пилипович;
34) Шитов Анатолій Олександрович;
35) Чернявський Петро Іванович;
36) Дігтяр Олександр Іванович;
37) Славко Алла Анатоліївна;
38) Челебій Надія Миколаївна;
39) Федорко Олег Петрович;
40) Кельбін Володимир Васильович;
41) Фадєєва Людмила Михайлівна;
42) Очкань Володимир Іванович;
43) Чазова Вікторія Арвидівна;
44) Кузьмінський Іван Данилович.

До теми: Веслувальниця з Полтавщини Людмила Лузан здобула третю медаль на чемпіонаті світу

Влада 20 вересня 2021, 13:30

Щоб писати коментарі

Авторизуйтесь
Вибір редакції