Шестеро полтавців продовжують лікування після ракетного удару
Катерина Ямщикова, секретар Полтавської міської ради, повідомила оновлену інформацію щодо стану постраждалих внаслідок ворожої атаки 20 червня.
Станом на зараз на стаціонарному лікуванні в міських лікарнях перебувають 6 осіб.
Усіх дітей переведено з реанімації до профільних відділень:
двоє дітей перебувають у травматологічному відділенні;
двоє дітей проходять лікування у хірургічному відділенні;
одну дитину виписано додому у задовільному стані.
Також лікування продовжують двоє дорослих. Їхній стан медики оцінюють як середньої тяжкості.
Міські лікарні забезпечені всім необхідним. Медики продовжують робити все можливе для одужання кожного пацієнта.
Нагадаємо, внаслідок обстрілу загинули дві людини. Одне тіло рятувальники виявили під завалами, ще одна людина померла в лікарні від отриманих травм.
Щоб писати коментарі
Авторизуйтесь