Наслідки ворожої атаки по Полтавській громаді: двоє дітей залишаються в реанімації
Станом на зараз у міських лікарнях продовжують лікування постраждалі внаслідок ворожої атаки. Про це повідомила Катерина Ямщикова, секретар Полтавської міської ради.
Протягом доби одну дитину перевели з реанімаційного відділення до хірургічного для подальшого лікування.
Стан двох дітей, які залишаються в реанімації, медики оцінюють як середньої тяжкості. Вони перебувають під постійним наглядом лікарів та отримують всю необхідну медичну допомогу.
Двоє дітей, які лікуються в травматології мають стабільний стан та готуються до виписки.
У стаціонарах міських лікарень також продовжують лікування двоє дорослих постраждалих. Їхній стан медики оцінюють як середньої тяжкості.
Міські лікарні забезпечені всім необхідним для лікування та відновлення пацієнтів. Наші медики докладають максимум зусиль для одужання кожного постраждалого.
Щоб писати коментарі
Авторизуйтесь