Жителя Полтавщини засудили до 8 років ув’язнення за вбивство співмешканки
За публічного обвинувачення прокурорів Глобинської окружної прокуратури 53-річного жителя Козельщинської громади визнано винним в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України). Суд призначив йому покарання – 8 років позбавлення волі. Про це повідомили в прокуратурі Полтавської області.
Подія сталася 1 березня цього року після побутового конфлікту, що виник після повернення пари з гостей. За даними слідства, чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння та під час сварки завдав 57-річній співмешканці смертельного ножового поранення в грудну клітку.
Після інциденту він зателефонував родичам, які викликали правоохоронців. Потерпіла працювала соціальним працівником у комунальній установі.
До набрання вироком законної сили засуджений перебуватиме під вартою.
Читайте також: Полтавська митниця викрила схему незаконного ввезення авто під виглядом допомоги ЗСУ
Щоб писати коментарі
Авторизуйтесь