Полтавська громада попрощалась із загиблими захисниками України

Полтавська громада попрощалась із загиблими захисниками України
25 червня 2026, 12:14   0

25 червня у Свято-Успенському кафедральному соборі Православної Церкви України відбулося прощання з полеглими захисниками України, які, виконуючи обовʼязки військової служби, вірні військовій присязі, виявивши стійкість і мужність, гідно захищали територіальну цілісність та державний суверенітет України - Юрієм Купрієм та Сергієм Зосімом.

Солдат Юрій Борисович Купрій народився 5 лютого 1971 року в селі Яблунівка Лохвицького району Полтавської області, але життя склалося так що переїхав до міста Києва де і проживав останні роки. У 1977 році пішов до першого класу середньої загальноосвітньої школи села Яблунівка, яку закінчив у 1986 році.

Служив на посаді стрільця третього відділення інспекторів прикордонної служби. Загинув 14 червня 2026 року у Сумській області.

Солдат Сергій Олександрович Зосім народився 19 червня 1978 року, проживав у місті Полтава. Навчався у Полтавській загальноосвітній школі №11. Потім вступив до Полтавського спеціального професійно-технічного училища №4 за спеціальністю «Електромонтер-ремонтник», яке закінчив у 1998 році. Працював на заводі ЖБІ, турбомеханічному заводі та на інших роботах.

Служив на посаді оператора-радіотелефоніста відділення управління штабу. Загинув 21 червня 2026 року у місті Полтава.

Вічна світла пам'ять Героям!

Читайте також: Миргородщина знову в жалобі: війна забрала життя трьох земляків-військовослужбовців

Суспільство 25 червня 2026, 12:14

Щоб писати коментарі

Авторизуйтесь
Вибір редакції