З російського полону звільнено 160 захисників

З російського полону звільнено 160 захисників
26 червня 2026, 17:00   0

Відбувся 76-й обмін полоненими: з російської неволі повернулися ще 160 Захисників. Про це повідомили в координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими.

У результаті перемовного процесу визволено 160 українських воїнів, які перебували у неволі з 2022 року.

Додому повернулися військовослужбовці ЗСУ, зокрема представники Сухопутних військ, Сил підтримки, ДШВ, ТрО, Повітряних Сил, Медичних сил, ВМС, а також бійці Національної гвардії України, Державної спеціальної служби транспорту та Державної прикордонної служби.

Вони боронили державу на Донецькому, Луганському, Харківському, Чернігівському, Запорізькому, Сумському та Київському напрямках.

Серед звільнених зокрема 115 оборонців Маріуполя.

Окрім солдатів і сержантів, додому вдалося повернути 58 офіцерів.

Наймолодшому звільненому Захиснику виповнилося 26 років. Найстаршому – 66.

Усі визволені пройдуть медичний огляд, отримають необхідне лікування, грошові виплати, документи, відправляться на реабілітацію для повернення до суспільства після тривалої ізоляції у російському полоні.

Загалом за період своєї діяльності Координаційний штаб повернув з неволі 9606 військових та цивільних.

Читайте також: У Лубнах зустріли звільненого з російського полону захисника

Автор: Марина Левчук

Суспільство 26 червня 2026, 17:00

Щоб писати коментарі

Авторизуйтесь
Вибір редакції