У Полтаві попрощалися із двома полеглими захисниками України
27 червня у Свято-Успенському кафедральному соборі Православної Церкви України відбулося прощання з полеглими захисниками України. Про це повідомили у Полтавській міськраді.
Солдат Жихарєв Павло Юрійович (06.07.1983 – 09.06.2026)
Павло народився 6 липня 1983 року, згодом переїхав жити на Полтавщину. Навчався у М’якеньківській середній загальноосвітній школі Решетилівської громади. У 2005 році закінчив Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка за спеціальністю «Економіст».
Захищав Батьківщину на посаді стрільця піхотного відділення. Вірний військовій присязі, мужньо виконував свій обов’язок. Павло Жихарєв загинув 9 червня 2026 року у Запорізькій області внаслідок ворожого авіаудару, отримавши травми, несумісні з життям.
Солдат Онищенко Валерій Олегович (09.07.1991 – 22.06.2026)
Валерій народився у Луганську, з часом переїхав жити на Полтавщину. Після школи навчався у Політехнічному коледжі Луганського національного аграрного університету, який закінчив у 2010 році. Згодом продовжив навчання у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, де у 2013 році здобув кваліфікацію юриста.
Проходив службу на посаді штаб-сержанта 3-ї категорії групи підготовки штабу. Вірний військовій присязі, мужньо виконував свій обов’язок. Валерій Онищенко загинув 22 червня 2026 року під час виконання бойового завдання у Дніпропетровській області.
Читайте також: На Полтавщині рятувальники ліквідували наслідки російської атаки
Щоб писати коментарі
Авторизуйтесь