У Полтаві розпочали полив вулиць для охолодження асфальту
Учора, 27 червня, у Полтаві комбіновані дорожні машини КАТП-1628 розпочали полив проїжджої частини на центральних магістралях міста. Про це повідомили у КАТП-1628.
Наразі техніка працює на транспортному кільці, поливаючи дорожнє покриття. Згодом роботи охоплять й інші райони Полтавської громади.
– Полив доріг проводять не лише під час сильної спеки. Навіть за помірної температури влітку асфальт швидко нагрівається. Зволоження дорожнього покриття допомагає знизити його температуру, а ще зменшити кількість пилу, який піднімається від руху транспорту, – зазначають на підприємстві.
Роботи з поливу вулиць триватимуть і в нічний час, коли транспортний потік у місті є меншим.
Читайте також: «Полтававодоканал» планує підвищити тарифи на воду для всіх споживачів
Щоб писати коментарі
Авторизуйтесь