У Полтаві розпочали полив вулиць для охолодження асфальту

У Полтаві розпочали полив вулиць для охолодження асфальту
28 червня 2026, 10:00   0

Учора, 27 червня, у Полтаві комбіновані дорожні машини КАТП-1628 розпочали полив проїжджої частини на центральних магістралях міста. Про це повідомили у КАТП-1628.

Наразі техніка працює на транспортному кільці, поливаючи дорожнє покриття. Згодом роботи охоплять й інші райони Полтавської громади.

– Полив доріг проводять не лише під час сильної спеки. Навіть за помірної температури влітку асфальт швидко нагрівається. Зволоження дорожнього покриття допомагає знизити його температуру, а ще зменшити кількість пилу, який піднімається від руху транспорту, – зазначають на підприємстві.

Роботи з поливу вулиць триватимуть і в нічний час, коли транспортний потік у місті є меншим.

Читайте також: «Полтававодоканал» планує підвищити тарифи на воду для всіх споживачів

Автор: Анна Зарудська

Суспільство 28 червня 2026, 10:00

Щоб писати коментарі

Авторизуйтесь
Вибір редакції