Кандидати в депутати Полтавської обласної ради від партії «Батьківщина»

05 жовтня 2020, 16:30   0

До вашої уваги єдиний виборчий список кандидатів у депутати Полтавської обласної ради висунутих Полтавською Обласною організацією Політичної партії «Батьківщина».

Перший кандидат – Богдан Руслан Дмитрович.

Пропонуємо Вам ознайомитися з першою п’ятіркою по кожному виборчому округу. Детальніше з усіма кандидатами можна познайомитися на сайті ЦВК.

Територіальний виборчий округ №1

Частина Полтавської міської громади Полтавського району Полтавської області: Подільський район (м. Полтава); Шевченківський район (м. Полтава).

1. Маляренко Валерій Іванович, голова наглядової ради, Товариство з обмеженою відповідальністю «Полтаватрансбуд».
2. Олексенко Олександр Сергійович, в.о. генерального директора ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».
3. Кужик Ігор Ярославович, директор Товариство з обмеженою відповідальністю «ТРК «ІРТ».
4. Чугуєвець Людмила Юріївна, провідний економіст департаменту розвитку ПАТ СК «Залізничні шляхи».
5. Матвеєва Майя Кадирівна, директор, приватний заклад «Міжнародна дитяча школа «Юний європеєць».

Територіальний виборчий округ №2

Частина Полтавської міської громади Полтавського району Полтавської області: Київський район (м.Полтава), с.Абазівка, с.Андріївка, с.Андрушки, с.Біологічне, с.Бричківка, с.Бершацьке, с.Бочанівка, с.Бугаївка, с.Валок, с.Верхоли, с.Витівка, с.Говтвянчик, с.Глухове, с.Грабинівка, с.Гутирівка, с.Гожули, с.Долина, с.Давидівка, с.Жуки, с.Зорівка, с.Затурине, с.Залізничне, с.Івашки, с.Їжаківка, с.Каплунівка, с.Ковалівка, с.Карпусі, с.Келебердівка, с.Косточки, с.Лаврики, с.Лозівка, с.Мильці, с.Макарцівка, с.Макухівка, с.Носівка, с.Очканівка, с.Олепіри, с.Пальчиківка, с.Патлаївка, с.Петрівка, с.Рожаївка, с.Соломахівка, с.Соснівка, с.Сем’янівка, с.Супрунівка, с.Тахтаулове, с.Тернівщина, с.Трирогове с.Червона Долина, с.Уманцівка, с.Циганське, с.Чорноглазівка, с.Шостаки, с.Яцинова Слобідка.

1. Голбан Тимофій Тимофійович, ФОП.
2. Шляховий Юрій Віталійович, директор відділення «Полтавське №3» Акціонерне товариство «Альфа-банк».
3. Бєлашов Сергій Володимирович, заступник директора, Товариство з обмеженою відповідальністю «Укрінвест групп».
4. Калюга Ірина Олександрівна, старший менеджер Товариство з обмеженою відповідальністю «Газова компанія «Інвестсервіс».
5. Петренко Світлана Володимирівна, листоноша, Чутівське відділення поштового зв’язку.

Територіальний виборчий округ №3

Частина Полтавської міської громади Полтавського району Полтавської області: Великорублівська сільська громада, Диканська селищна громада, Зіньківська міська громада, Котелевська селищна громада, Мачухівська сільська громада, Опішнянська селищна громада, Решетилівська міська громада, Терешківська сільська громада, Щербанівська сільська громада .


1. Матвієнко Наталія Станіславівна, вчитель, Опішнянський опорний заклад середньої світи І-ІІІ ступенів Опішнянської селищної ради
2. Горжій Ігор Григорович, заступник директора Товариство з обмеженою відповідальністю «Газонафтове Товариство».
3. Рись Андрій Андрійович, директор Комунальне некомерційне підприємство «Зіньківський центр медико-санітарної допомоги».
4. Курашова Вікторія Ярославівна, лікар загальної практики, Чутівський центр первинної медико-санітарної допомоги.
5. Мушта Анатолій Іванович, ФОП.

Територіальний виборчий округ №4

Частина Полтавської міської громади Полтавського району Полтавської області: Білицька селищна громада, Драбинівська сільська громада, Карлівська міська громада, Кобеляцька міська громада, Коломацька сільська громада, Ланнівська сільська громада, Мартинівська сільська громада, Машівська селищна громада, Михайлівська сільська громада, Нехворощанська сільська громада, Новосанжарська селищна громада, Новоселівська сільська громада, Скороходівська селищна громада, Чутівська селищна громада.

1. Босенко Лариса Василівна, тимчасово не працює.
2. Степаненко Ірина Вікторівна, Директор з фінансових питань, директор з фінансових питань, Група компаній агрохолдингу «Альфа-Капітал».
3. Сидоренко Іван Іванович, директор, товариство з обмеженою відповідальністю «Машівка-Агро-Альянс».
4. Тимоха Юрій Олександрович, перший заступник генерального директора, приватне підприємство «Ланнівський цукровий завод», приватне підприємство «Ланна-Агро», Товариство з обмеженою відповідальністю «Ланнівська МТС».
5. Похилюк Руслан Васильович, заступник директора, Товариство з обмеженою відповідальністю "СКЕЛА ТЕРЦИУМ".

Територіальний виборчий округ №5

Миргородський район Полтавської області: Білоцерківська сільська громада, Великобагачанська селищна громада, Великобудищанська сільська громада, Великосорочинська сільська громада, Гадяцька міська громада, Гоголівська селищна громада, Заводська міська громада, Комишнянська селищна громада, Краснолуцька сільська громада, Лохвицька міська громада, Лютенська сільська громада, Миргородська міська громада, Петрівсько-Роменська сільська громада, Ромоданівська селищна громада, Сенчанська сільська громада, Сергіївська сільська громада, Шишацька селищна громада.

1. Бєлоножко Олег Вячеславович, головний лікар Товариство з обмеженою відповідальністю «РО ЄВРОМЕД».
2. Колєснік Володимир Вікторович, Заступник генерального директора Товариство з обмеженою відповідальністю «Сенча».
3. Давиденко Юлія Вячеславівна, заступник начальника приватне акціонерне товариство «Гадячгаз».
4. Саченко Алла Володимирівна, директор страхової компанії «Альфа-Гарант»
5. Абхайрова Лариса В’ячеславівна, директор, будівельне приватне підприємство «Метан».

Територіальний виборчий округ №6

Лубенський район Полтавської області: Гребінківська міська громада, Лубенська міська громада, Новооржицька селищна громада, Оржицька селищна громада, Пирятинська міська громада, Хорольська міська громада, Чорнухинська селищна громада.

1. Бабак Віталій Анатолійович, директор, товариство з обмеженою відповідальністю «Малютинці-Агро».
2. Міщенко Михайло Іванович, директор, Хорольський механічний завод.
3. Коваленко Тамара Василівна, директор, Дейманівський заклад дошкільної освіти
4. Сухопар Лариса Іванівна, головний лікар, Полтавська обласна психіатрична лікарня №2 «Снітино».
5. Трейтяк Павло Миколайович, директор, товариство з обмеженою відповідальністю «Перемога».

Територіальний виборчий округ №7

Кременчуцька міська громада Кременчуцького району Полтавської області: Автозаводський район (м.Кременчук) Крюківський район (м.Кременчук) с.Мала Кохнівка с.Потоки, с.Придніпрянське, с.Соснівка.

1. Терещенко Денис Юрійович, директор, товариство з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «Естеттехнолог».
2. Гамза Сергій Іванович, ФОП.
3. Корецький Микола Борисович, директор, приватне підприємство «Виробничо-комерційне підприємство «Альфатекс».
4. Шляхова Ольга Олегівна, економіст планово-економічного відділу, приватне акціонерне товариство «Кременчукм’ясо».
5. Шиян Ольга Миколаївна, директор, Кременчуцький ліцей №30 «Олімп» імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Полтавської області.

Територіальний виборчий округ №8


Кременчуцький район Полтавської області: Глобинська міська громада, Горішньоплавнівська міська громада, Градизька селищна громада, Кам’янопотоківська сільська громада, Козельщинська селищна громада, Новогалещинська селищна громада, Оболонська сільська громада, Омельницька сільська громада, Піщанська сільська громада, Пришибська сільська громада, Семенівська селищна громада.

1. Холод Євгеній Миколайович, перший заступник голови Полтавської обласної ради.
2. Кравченко Дмитро Васильович, заступник міського голови, виконавчий комітет Кременчуцької міської ради.
3. Ярошенко Володимир Михайлович, голова, сільське фермерське господарство «Ярошенко»,
4. Безніс Людмила Михайлівна, тимчасово не працює.
5. Жидок Юлія Василівна, голова, Пузирівська сільська рада.

Читайте також: Хто балотується в депутати Полтавської обласної ради від партії «За майбутнє»

5 жовтня 2020

Автор: Ольга Правденко

Влада 05 жовтня 2020, 16:30

Щоб писати коментарі

Авторизуйтесь
Вибір редакції