Хто балотується в Полтавську обласну раду від партії «Свобода»

06 жовтня 2020, 16:40   0

Продовжуємо вас знайомити з кандидатами в депутати до Полтавської обласної ради. Пропонуємо Вам перші п‘ятірки по восьми округах від політичної партії «Свобода».

Детальніше зі списком ви можете ознайомитися на сайті ЦВК.

Перший кандидат Ханко Анатолій Миколайович, заступник голови полтавської обласної ради.

Територіальний виборчий округ №1

Частина Полтавської міської громади Полтавського району Полтавської області: Подільський район (м. Полтава); Шевченківський


1. Шевчук Сергій Миколайович, проректор з наукової роботи, Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка.
2. Чубенко Артем Вікторович, менеджері із збуту, ПрАТ «Полтавська птахофабрика».
3. Рибалка Ярослав Володимирович, черговий лікар-хірург, 1-ша міська клінічна лікарня м.Полтава.
4. Антонець Надія Миколаївна, інспектор взводу, старший лейтенант поліції, БПСОП «Миротворець» ГУНП в Київській області.
5. Микуця Тетяна Володимирівна, заступник директора з виховної роботи, Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді.

Територіальний виборчий округ №2

Частина Полтавської міської громади Полтавського району Полтавської області: Київський район (м.Полтава), с.Абазівка, с.Андріївка, с.Андрушки, с.Біологічне, с.Бричківка, с.Бершацьке, с.Бочанівка, с.Бугаївка, с.Валок, с.Верхоли, с.Витівка, с.Говтвянчик, с.Глухове, с.Грабинівка, с.Гутирівка, с.Гожули, с.Долина, с.Давидівка, с.Жуки, с.Зорівка, с.Затурине, с.Залізничне, с.Івашки, с.Їжаківка, с.Каплунівка, с.Ковалівка, с.Карпусі, с.Келебердівка, с.Косточки, с.Лаврики, с.Лозівка, с.Мильці, с.Макарцівка, с.Макухівка, с.Носівка, с.Очканівка, с.Олепіри, с.Пальчиківка, с.Патлаївка, с.Петрівка, с.Рожаївка, с.Соломахівка, с.Соснівка, с.Сем’янівка, с.Супрунівка, с.Тахтаулове, с.Тернівщина, с.Трирогове с.Червона Долина, с.Уманцівка, с.Циганське, с.Чорноглазівка, с.Шостаки, с.Яцинова Слобідка.


1. Бублик Олександр Васильович, Ковалівський сільський голова
2. Олефіренко Андрій Миколайович, тимчасово не працює.
3. Скляр Ігор Дмитрович, заступник директора Департаменту-начальник управління у справах сімї, молоді та спорту, Департамент культури, молоді та спорту Полтавської міської ради.
4. Єфремова Тетяна Юріївна, тимчасово не працює.
5. Литовченко Анна Юріївна, журналіст, ТОВ «ТРК ІРТ Полтава».

Територіальний виборчий округ №3


Частина Полтавської міської громади Полтавського району Полтавської області: Великорублівська сільська громада, Диканська селищна громада, Зіньківська міська громада, Котелевська селищна громада, Мачухівська сільська громада, Опішнянська селищна громада, Решетилівська міська громада, Терешківська сільська громада, Щербанівська сільська громада.


1. Ілюха Олександр Юрійович, історик, Науково-дослідний центр «Рятівна археологічна служба» Інституту археології Національної академії наук України
2. Коцар Олег Іванович, слюсар-ремонтник, ТОВ СП «НІБУЛОН» філія Решетилівка
3. Шевченко Микола Миколайович, начальник відділу державного екологічного нагляду (контролю) поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами, Державна екологічна інспекція Центрального округу.
4. Біляєва Тетяна Григорівна, вчитель, Великобудищанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Диканської районної ради.
5. Попова Марія Юріївна, тимчасово не працює.

Територіальний виборчий округ №4


Частина Полтавської міської громади Полтавського району Полтавської області: Білицька селищна громада, Драбинівська сільська громада, Карлівська міська громада, Кобеляцька міська громада, Коломацька сільська громада, Ланнівська сільська громада, Мартинівська сільська громада, Машівська селищна громада, Михайлівська сільська громада, Нехворощанська сільська громада, Новосанжарська селищна громада, Новоселівська сільська громада, Скороходівська селищна громада, Чутівська селищна громада.


1. Толкачов Валерій Геннадійович, заступник начальника управління, Управління майном Полтавської обласної ради.
2. Корнієнко Руслан Анатолійович, охоронець, ТОВ «Чиста криниця».
3. Сухаренко Володимир Якович, оператор ГРС, Диканський ЛВУМГ.
4. Таран Тетяна Миколаївна, тимчасово не працює.
5. Євсюкова Анна Андріївна, тимчасово не працює.

Територіальний виборчий округ №5


Миргородський район Полтавської області: Білоцерківська сільська громада, Великобагачанська селищна громада, Великобудищанська сільська громада, Великосорочинська сільська громада, Гадяцька міська громада, Гоголівська селищна громада, Заводська міська громада, Комишнянська селищна громада, Краснолуцька сільська громада, Лохвицька міська громада, Лютенська сільська громада, Миргородська міська громада, Петрівсько-Роменська сільська громада, Ромоданівська селищна громада, Сенчанська сільська громада, Сергіївська сільська громада, Шишацька селищна громада.


1. Турбаба Олег Васильович, директор, Великосорочинська загальноосвітня санаторна школа-інтернат I –III ступенів Миргородського району.
2. Квілінський Ян Владиславович, Дібрівський сільський голова, Миргородський район.
3. Филипась Юлія Василівна, тимчасово не працює.
4. Палівода Валентина Петрівна, Яреськівський сільський голова, Шишацький район.
5. Іванись Яна Олександрівна, вихователь, ДНЗ «Колосок».

Територіальний виборчий округ №6


Лубенський район Полтавської області: Гребінківська міська громада, Лубенська міська громада, Новооржицька селищна громада, Оржицька селищна громада, Пирятинська міська громада, Хорольська міська громада, Чорнухинська селищна громада.


1. Головченко Олег Віталійович, заступник директора, ТОВ БК «Дах».
2. Романенко Наталія Григорівна, лікар-терапевт, терапевтичне відділення КНП «Хорольська ЦРЛ».
3. Черняков Валерій Вікторович, ФОП «Черняков В.В.»
4. Радько Мирослава Володимирівна, тимчасово не працює.
5. Сурмач Ігор Миколайович, пенсіонер.

Територіальний виборчий округ №7


Кременчуцька міська громада Кременчуцького району Полтавської області: Автозаводський район (м.Кременчук) Крюківський район (м.Кременчук) с.Мала Кохнівка с.Потоки, с.Придніпрянське, с.Соснівка.


1. Плескач Анатолій Анатолійович, ФОП Плескач А.А.
2. Дудура Віктор Іванович, пенсіонер.
3. Галата Сергій Васильович, директор, ПП Будмонтажпроекс-17.
4. Дроздова Юлія Євгеніївна, тимчасово не працює.
5. Гордієнко Ольга Володимирівна, заступник директора з експертизи тимчасової непрацездатності КНМП «Центр медико-санітарної експертизи №1» м. Кременчука.

Територіальний виборчий округ №8


Кременчуцький район Полтавської області: Глобинська міська громада, Горішньоплавнівська міська громада, Градизька селищна громада, Кам’янопотоківська сільська громада, Козельщинська селищна громада, Новогалещинська селищна громада, Оболонська сільська громада, Омельницька сільська громада, Піщанська сільська громада, Пришибська сільська громада, Семенівська селищна громада.


1. Череп Андрій Вікторович, сільський голова, Землянківська сільська рада.
2. Бондар В’ячеслав Миколайович, виконуючий обов’язки старости, виконавчий комітет Новогалещинської селещної ради.
3. Бочко Юрій Вікторович, голова фермерського господарства, ФГ «Бочко».
4. Даценко Лариса Іванівна, ФОП.
5. Міщенко Ганна Андріївна, тимчасово не працює.

Також ви можете ознайомитися із кандидатами в депутати до обласної ради від партій «За майбутнє», «Батьківщина», «Європейська солідарність», «Слуга народу».

6 жовтня 2020

Автор: Ольга Правденко

Влада 06 жовтня 2020, 16:40

Щоб писати коментарі

Авторизуйтесь
Вибір редакції