Щербанівська громада провела в останню путь ветерана російсько-української війни Анатолія Мамчича
Щербанівська громада провела в останню путь ветерана російсько-української війни Анатолія Яковича Мамчича.
З початку повномасштабного вторгнення Анатолій Якович Мамчич «Пазік» став на захист України. Розпочав службу на посаді солдата-стрільця, а з середини 2022 року перевівся в роту вогневої підтримки.
Брав участь в боях за Соледар, де отримав важке поранення.
В липні 2023 року був списаний з лав Збройних Сил України за станом здоров'я.
Він пройшов пекло війни. З перших днів повномасштабного вторгнення став на захист України, боровся за нашу свободу, воював на найважчих напрямках, отримав важке поранення під Соледаром. Війна залишила свій слід, який не зникає навіть після повернення додому.
{{news_galery=|=47968|1-5}}
22 червня він зустрів свій 58-ий день народження, а вже наступного дня його серце зупинилося.
Чин похорону відбувся у Храмі Архістратига Михаїла Української Православної Церкви. А поховали воїна на кладовищі села Щербані.
Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким. Світла пам’ять та вічна шана Захиснику України.
Читайте також: Полтавська громада попрощалась із загиблими захисниками України
Щоб писати коментарі
Авторизуйтесь