Хто балотується в Полтавську обласну раду від «Довіри»: список

11 жовтня 2020, 14:45   0

Продовжуємо вас знайомити з кандидатами в депутати до Полтавської обласної ради. Пропонуємо Вам перші п‘ятірки по восьми округах від політичної партії «Довіра».

Детальніше зі списком ви можете ознайомитися на сайті ЦВК.

Перший кандидат Кулініч Олег Іванович, народний депутат України.

Територіальний виборчий округ №1

Частина Полтавської міської громади Полтавського району Полтавської області: Подільський район (м. Полтава); Шевченківський


1. Романенко Олександр Анатолійович, приватний підприємець.
2. Вовк Орест Ярославович, КП «Полтавський обласний онкологічний диспансер Полтавської обласної ради», головний лікар.
3. Корнієнко Людмила Василівна, департамент соціального захисту населення Полтавської ОДА, директор.
4. Вождаєнко Валентина Володимирівна, Полтавська торгово-промислова палата, начальник відділу інновацій та розвитку.
5. Іващенко Людмила Миколаївна, ТОВ «ВОРСКЛА-МОДА», начальник відділу управління персоналом.

Територіальний виборчий округ №2

Частина Полтавської міської громади Полтавського району Полтавської області: Київський район (м.Полтава), с.Абазівка, с.Андріївка, с.Андрушки, с.Біологічне, с.Бричківка, с.Бершацьке, с.Бочанівка, с.Бугаївка, с.Валок, с.Верхоли, с.Витівка, с.Говтвянчик, с.Глухове, с.Грабинівка, с.Гутирівка, с.Гожули, с.Долина, с.Давидівка, с.Жуки, с.Зорівка, с.Затурине, с.Залізничне, с.Івашки, с.Їжаківка, с.Каплунівка, с.Ковалівка, с.Карпусі, с.Келебердівка, с.Косточки, с.Лаврики, с.Лозівка, с.Мильці, с.Макарцівка, с.Макухівка, с.Носівка, с.Очканівка, с.Олепіри, с.Пальчиківка, с.Патлаївка, с.Петрівка, с.Рожаївка, с.Соломахівка, с.Соснівка, с.Сем’янівка, с.Супрунівка, с.Тахтаулове, с.Тернівщина, с.Трирогове с.Червона Долина, с.Уманцівка, с.Циганське, с.Чорноглазівка, с.Шостаки, с.Яцинова Слобідка.


1. Аранчій Валентина Іванівна, Полтавська державна аграрна академія, ректор.
2. Разнов Володимир Олександрович, ПП «ЗЗ-Агро», головний агроном.
3. Зелюк Віталій Володимирович, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського, директор.
4. Рогов Руслан Миколайович, тимчасово не працює.
5. Гура Ірина Володимирівна, самозайнята особа, приватний нотаріус Полтавського районного нотаріального округу.

Територіальний виборчий округ №3


Частина Полтавської міської громади Полтавського району Полтавської області: Великорублівська сільська громада, Диканська селищна громада, Зіньківська міська громада, Котелевська селищна громада, Мачухівська сільська громада, Опішнянська селищна громада, Решетилівська міська громада, Терешківська сільська громада, Щербанівська сільська громада.


1. Путря Олександр Олексійович, пенсіонер.
2. Воротинцев Василь Альбертович, КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ», генеральний директор.
3. Степаненко Іван Іванович, ПП «імені Калашника», директор.
4. Овчаренко Людмила Миколаївна, ДСХШІ «Колегіум мистецтв у Опішні», директор.
5. Аранчій Яніна Сергіївна, регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби в Полтавській обл., лиректор.

Територіальний виборчий округ №4


Частина Полтавської міської громади Полтавського району Полтавської області: Білицька селищна громада, Драбинівська сільська громада, Карлівська міська громада, Кобеляцька міська громада, Коломацька сільська громада, Ланнівська сільська громада, Мартинівська сільська громада, Машівська селищна громада, Михайлівська сільська громада, Нехворощанська сільська громада, Новосанжарська селищна громада, Новоселівська сільська громада, Скороходівська селищна громада, Чутівська селищна громада.

1. Кириченко Василь Петрович, ТОВ «Світоч», генеральний директор.
2. Лебедин Юрій Якович, ТОВ «Чиста Криниця», ТОВ «Елеватор «Чиста Криниця», ТОВ «Востокстройгаз», ТОВ «Компанія ФАРМКО», голова Ради засновників; директор з економіки.
3. Прокопенко Олександр Іванович, ТОВ «Карлівське сільгосппідприємство «ЛОС», голова наглядової ради.
4. Постольник Наталія Юріївна, тимчасово не працює.
5. Балясна Вікторія Євгенівна, Чутівське ПТУ № 55, директор.

Територіальний виборчий округ №5


Миргородський район Полтавської області: Білоцерківська сільська громада, Великобагачанська селищна громада, Великобудищанська сільська громада, Великосорочинська сільська громада, Гадяцька міська громада, Гоголівська селищна громада, Заводська міська громада, Комишнянська селищна громада, Краснолуцька сільська громада, Лохвицька міська громада, Лютенська сільська громада, Миргородська міська громада, Петрівсько-Роменська сільська громада, Ромоданівська селищна громада, Сенчанська сільська громада, Сергіївська сільська громада, Шишацька селищна громада.


1. Капленко Валерій Ілліч, СТОВ «Воскобійники», генеральний директор.
2. Бондар Микола Митрофанович, Сільськогосподарський виробничий колектив «Токарі», голова.
3. Опришко Володимир Іванович, СОК «Ягоди Сергіївки», голова правління.
4. Гирка Наталія Олексіївна, Миргородська міська рада, секретар.
5. Сліпухова Наталія Вікторівна, Вирішальненська сільська рада, сільський голова.

Територіальний виборчий округ №6


Лубенський район Полтавської області: Гребінківська міська громада, Лубенська міська громада, Новооржицька селищна громада, Оржицька селищна громада, Пирятинська міська громада, Хорольська міська громада, Чорнухинська селищна громада.


1. Стасовський Василь Іванович, ТОВ «Баришівська зернова компанія», директор регіону.
2. Близнюк Іван Федорович, ПрАТ «Велика Круча», голова наглядової ради.
3. Несен Валентин Володимирович, СТОВ Агрофірма «Оржицька», директор.
4. Алєксєєва Тетяна Іванівна, комунальне видавництво «Лубни», директор.
5. Карманська Яна Юріївна, заступник Хорольського міського голови.

Територіальний виборчий округ №7


Кременчуцька міська громада Кременчуцького району Полтавської області: Автозаводський район (м.Кременчук) Крюківський район (м.Кременчук) с.Мала Кохнівка с.Потоки, с.Придніпрянське, с.Соснівка.


1. Калінов Андрій Петрович, НВ ТОВ «ПРЕОБРАЗОВАТЕЛЬНАЯ ТЕХНИКА», директор.
2. Малякова Марія Сергіївна, Кременчуцький національний університет ім. М.Остроградського, доцент кафедри електричних машин та апаратів.
3. Медведовський Володимир Валерійович, тимчасово не працює.
4. Фоміна Наталія Миколаївна,військовий пенсіонер.
5. Москалець Сергій Іванович, локомотивне депо місто Кременчук, машиніст тепловозу.

Територіальний виборчий округ №8


Кременчуцький район Полтавської області: Глобинська міська громада, Горішньоплавнівська міська громада, Градизька селищна громада, Кам’янопотоківська сільська громада, Козельщинська селищна громада, Новогалещинська селищна громада, Оболонська сільська громада, Омельницька сільська громада, Піщанська сільська громада, Пришибська сільська громада, Семенівська селищна громада.


1. Куцовол Володимир Миколайович, ТОВ «Агріс», керівник.
2. Мусієць Галина Олександрівна, Верховна Рада України, Помічник-консультант з земельних питань народного депутата України Кулініча О.І.
3. Первак Микола Михайлович, Полтавська обласна організація профспілки працівників автотранспорту та шляхового господарства України, голова.
4. Кусяка Євгеній Владиславович, перший заступник Піщанського сільського голови.
5. Харченко Олена Вікторівна, інститут педагогіки НАПН України, Провідний науковий співробітник відділу профільного навчання.

Раніше ми писали, хто балотується в обласну раду від партій «Свобода», «За майбутнє», «Батьківщина», «Слуга народу», «Європейська Солідарність», ОПЗЖ.

Автор: Ольга Правденко

Влада 11 жовтня 2020, 14:45

Щоб писати коментарі

Авторизуйтесь
Вибір редакції